سها مرتضایی، دانشجوی مقطع کارشناسی ارشد رشته علوم انسانی و دبیر وقت شورای صنفی مرکزی دانشجویان دانشگاه تهران در خوابگاه دانشجویی به همراه دو تن دیگر از دانشجویان بازداشت شد.

خانم مرتضایی پیش از این به مدت بیست و یک روز به دلیل محرومیت از تحصیل در مقطع دکترا به تحصن در دانشگاه تهران پرداخته بود. وی در جریان اعتراضات دیماه ۹۶ بازداشت و سال گذشته توسط دادگاه انقلاب تهران به ۶ سال حبس محکوم شده بود…

#سها_مرتضایی دانشجوی ستاره دار شب گذشته به همراه دو دانشجوی دیگر در خوابگاه دانشجویی بازداشت و به مکان نامعلومی منتقل شد.

هویت دو دانشجوی دیگر که مشخص شده است به نام های #امیر_فرصتی دانشجوی موسیقی هنرهای زیبا و #نرگس_باقری از دانشگاه هنر بازداشت شده است.

لازم به یادآوری ایست که :

قبلا نیز این دانشجوی ستاره دار کارشناسی ارشد علوم سیاسی در اعتراض به محرومیت از تحصیل در مقطع دکترا سلیقه بیش از بیست و یک روز تحصن در فعالیت های اعتراضی اش داشته است که عملا با بی توجهی حکومت مواجه شده ودر نهایت به اواجازه ادامه تحصیل داده نشده بود .

پ.ن : بیست‌ و یکمین روز تحصن سها مرتضایی دانشجوی کارشناسی ارشد علوم سیاسی و دبیر اسبق شورای صنفی مرکزی دانشگاه تهران که اخیرا با داشتن رتبە ١٠ دکتری به دلیل فعالیت صنفی-دانشجویی ستاره دار و محروم از تحصیل شده است
وی نوشته: در تاریخ انسان چیزی مانند کیفر وجود دارد؛ و این قانون کیفر تاریخی است که ابزارهایش را نه ستمدیده، بلکه خود ستمکار به وجود می‌آورد.

پاسخی بگذارید

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.

%d وب‌نوشت‌نویس این را دوست دارند: