#سهیل_عربی طی تماسی اطلاع داد که این زندانی سیاسی از فشافویه به زندان اوین بازگردانده شد و به اعتصاب غذایش پایان داد .

گزارش

 

درود به ایستادگی سهیل عربی

حکومت جهل و جنون در برابر سهیل قهرمان یک گام عقب نشست

زندانی سیاسی سهیل عربی در روزهای اخیر از زندان تهران بزرگ به زندان اوین منتقل شده و در قرنطینه این زندان محبوس می‌باشد. بنا به خبرهای دریافتی سهیل پس از انتقال به زندان اوین به اعتصاب غذای خود پایان داد.

#سهیل_عربی از روز شنبه ۲۵ خرداد ماه پس از قتل علیرضا شیرمحمدعلی در زندان تهران بزرگ، در اعتراض

فرنگیس مظلوم مادر سهیل عربی نیز پس از بازداشت به بازداشتگاه وزارت اطلاعات در زندان اوین موسوم به بند ۲۰۹ منتقل شده و در حال حاضر تحت بازجویی قرار دارد. از دلیل بازداشت وی تاکنون اطلاعی نیست.

ظهر روز دوشنبه ۳۱ تیرماه، یک مامور زن به همراه ۷ مامور مرد به منزل خواهر فرنگیس مظلوم مراجعه کرده و وی را بازداشت کردند. به گفته خانم مظلوم، فرزندش از مدتی قبل از اعتصاب غذای اعتراضی به سر می‌برد.

به وضعیت نامناسب زندان تهران بزرگ شامل «رفتارهای خشونت آمیز از سوی مسئولان زندان»، «گسترش استفاده از انواع موادمخدر دربین زندانیان», «نامناسب بودن محل نگهداری زندانیان»، «اعتراف گیری با شوکر و باتوم از زندانیان»، «عدم رعایت اصل تفکیک جرائم»، «عدم وجود امکانات اولیه و بهداشتی»، «محرومیت از حق درمان» و «وجود ساس و شپش» در این زندان دست به اعتصاب غذا زده بود و خواستار انتقال به زندان اوین شده بود.

 

بدون دیدگاه

پاسخی بگذارید

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.

خبر
ویدیو مراسم چهلم جانبخش راه آزادی مصطفی صالحی قهرمان قیام دی ماه ۹۶

ساعت ۴ و نیم بعدازظهر امروز پنجشنبه ۲۷شهریور ۱۳۹۹ مراسم باشکوه چهلم شهید مصطفی صالحی در گلزار شهدای کهریزسنگ برگزار شد. پنجشنبه ۲۷ شهریور ۱۳۹۹ ، مراسم باشکوه چهلم دلاورقیام مصطفی صالحی در گلزار شهدای کهریزسنگ برگزار شد. حدود ۱۰۰۰ تن از مردم، دوستان و آشنایان و خانواده این جانبخش …

ویدیو ها
ویدیو حمله مزدوران خامنه ای به تجمع برلین مقابل سفارت تروریستی جمهوری آخوندی

و استقبال گرم تظاهر کنندگان از غارتگران ! +۱۸  

ترجمه به زبانهای دیگر
%d وب‌نوشت‌نویس این را دوست دارند: