سید هاشم خواستار خطاب به مزدوران اطلاعات: دست به من اگر بزنید، عکس چهار متریِ من از ساختمان پارلمان اروپا آویزان میشود.

مقالات ونوشته ها

🔴سید هاشم خواستار خطاب به مزدوران اطلاعات: دست به من اگر بزنید، عکس چهار متریِ من از ساختمان پارلمان اروپا آویزان میشود.

✅ @khabargar

سید هاشم خواستار از مشهد به من (محمد نوری زاد) زنگ زد، و گفت: امروز تنها در باغچه ام (در بیرون شهر مشهد) داشتم بیل می زدم و کشاورزی میکردم که سه نفر آمدند پشت در که در را وا کن بیائیم داخل! به آنها گفتم: من به شما اعتمادی ندارم. نه شما را می شناسم و نه به داخل راهتان می دهم. شماها کی هستید؟ اگر اطلاعاتی هستید حکم تان را نشانم بدهید.

این سه، اطلاعاتی بودند.
لابد آمده بودند برای ارشاد من! اصرار که بگذار بیائیم داخل. من اما سگی را که به طناب بسته بودم واگشودم. تنها کاری که از من بر می آمد. بعدش به پسرم زنگ زدم که: سه نفر از اطلاعات آمده اند پشتِ درِ باغ، و اصرار دارند داخل شوند! به پسرم گفتم: در جریان باش. پسرم فی الفور آمد.

hashem-khastar

آن سه نفر را به داخل راه دادم. شروع کردند به نصیحتِ من که هرچه می خواهی بنویس و هرچه میخواهی بگو، اما چرا در نوشته ها و صحبت هایت از مجاهدین اسم می بری؟ و گفتند: ما از تو میخواهیم امضاء بدهی و تعهد بدهی که دیگر از مجاهدین اسم نمی بری. گفتم: من کِی به شماها تعهد داده ام که حالا بدهم؟ هرگز به شما تعهد نمیدهم، و هر کجا هم که بتوانم حرفم را میزنم و می نویسم و از آزادی و هویت سرزمینم دفاع میکنم. به آنها گفتم: من وصیت کرده ام اگر به هر شکلی از دنیا رفتم یا کشته شدم، جنازه ی مرا در کنار گور دستجمعیِ کشته های مجاهدین در خاوران دفن کنند. چرا که دوست دارم جنازه ی من هم برای آزادیِ سرزمینم هزینه شود. به آنها گفتم: شما تنها راهی که دارید اینست که یا مرا بکشید، یا زندانی ام کنید. و من برای این هر دو آماده ام. گفتند: ما نیامده ایم شما را به زندان ببریم. گفتم: نمیخواهید ببرید، یا نمیتوانید ببرید؟

به هر سه شان گفتم: دست به من اگر بزنید،
عکس چهار متریِ من از ساختمان پارلمان اروپا آویزان میشود. این که شماها نمی توانید من و “نوری زاد” و “دکتر ملکی” و… را بکشید یا زندانی کنید، به این خاطر است که اوضاع عوض شده، و برایتان صرف نمیکند تا هزینه ی کشتن و زندانی کردن ما را بپردازید، وگرنه به راحتی سرمان را زیر آب میکردید، بی آنکه کسی خبردار شود. و گفتم: من از مردم سپاسگزارم که به ما چنان اعتباری داده اند که مأموران اطلاعات و سپاه، جرأت نمی کنند دست به ما بزنند. گرچه ما از سالها پیش خودمان را برای هر پیشامدی مهیا کرده ایم.

✍️محمد نوریزاد
پنجم اردیبهشت نود و هفت

بدون دیدگاه

پاسخی بگذارید

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.

خبر
دستاورد رژیم ولایت وقیح برای زحمتکشان جز فقر و مرگ نیست

  مرگ تلخ پرستار شرکتی به همراه نوزادش به علت کرونا 🏴متاسفانه با خبر شدیم نوزاد ۲۷ هفته ای مریم رحیمی که صبح امروز و ساعاتی بعد از فوت مادرتحت سزارین اورژانس بصورت نارس به دنیا آمده بود نیز آسمانی شد 🖤💔 فوت پرستار شیرازی به همراه فرزند هفت‌ماهه‌اش و …

خبر
کودکان کار و زباله گرد قربانی فقر و بی‌کفایتی رژیم علی خامنه‌ای

سال گذشته ویدیوئی دررسانه های مجازی پخش شدکه نشانگر گوشه ای از فقر وبیعدالتی درجامعه وهمچنین تلاش یکی ازهزاران کودکی بودکه برای امرار معاش بعنوان تنها امکان کاری موجود نان خودرااز میان زباله های متعفن می جست،این ویدئو دختر ۱۲ ساله لاغر اندامی را نشان میدادکه با لباس پسرانه شبها …

خبر
چالش‌هایی انکار ناپذیر با عواقبی به قیمت جان انسان‌ها..

نبود امکانات و عدم اختصاص اساسنامه‌های حمایتی متناسب با نیازهای جامعه شمار قربانیانِ خاموش بخش درمان یا افرادی که به دلایل متعدد از پیگیری درمانی خودداری می‌کنند را افزایش می‌دهد. چنین مواردی همواره خطرهای بسیاری را در بخش سلامت فردی و عمومی به همراه دارد. 💢معضلات بخش درمان بی‌شمار اما …

ترجمه به زبانهای دیگر
%d وب‌نوشت‌نویس این را دوست دارند: