شاهرودی از آلمان فرار می کند. بقیه مقامات از ایران . به کجا؟

ویدیو ها

 

بلافاصله بعد از اعلام گشایش پرونده برای شاهرودی و علنی شدن شماره پرونده از سوی ما، اخباری بما رسیده است مبنی بر تقلای حکومت اسلامی برای خارج کردن و فراری دادن شاهرودی از آلمان!
من در دو ساعت گذشته دو بار با فولکر بک صحبت کرده و اینرا بررسی کرده ایم که اگر جمهوری اسلامی شاهرودی را فراری دهد ، در عمل برخلاف قوانین آلمان رفتار میکند. ما خبر احتمال فرار شاهرودی از آلمان را برای دادستان ارسال کردیم.
در هر حال فراخوان ما به ایرانیان در هامبورگ اینست که فردا ساعت ١٢ ظهر در مقابل فرودگا هامبورگ تجمع کرده و همه چیز را زیر نظر داشته باشند. شایعه ای که به ما رسیده اینست که فردا شاهرودی را بین مسافرین عادی قایم کرده و با پرواز ایران ایر در ساعت ١٣.٢۵ میخواهند روانه ایران کنند تا در مقابل احتمال دستور بازداشت و محاکمه او در آلمان بایستند . کمپین دستگیری و محاکمه شاهرودی همه این نوع تشبثات حکومتی را زیر نظر دارد و از همه ایرانیان دعوت میکند برای اعتراض به فراری دادن شاهرودی فردا در مقابل فرودگاه هامبورگ تجمع کنند.
مینا احدی

هرچند شاهرودی زندانی نشد. اما گندش بد طوری در امد .حالا بعد از فرار مفتضحانه شاهرودی با کمک پاسدار ادمکش ظریف ، سران حکومت اسلامی بدبخت شده اند. نه راه ماندن دارند، چرا که مردم دنبال دستگیری انها هیتند. و در خارج از کشور هم که آزادیخواهان دنبالشان هستند. عجب بیچاره ای شده اند. ای کاش زودتر تسلیم مردم شوند.  :یکی از خواننده گان خبرگر

تمام حکومتی ها به این روز افتاده اند. نه راه پیش دارند، در ایران از مردم آزادیخواه می ترسند، خارج از ایران از آزادیخواهان مردمی می ترسند.
نه راه پس ! با هم ببینیم چه شود!!! عیاران معیشت

بدون دیدگاه

پاسخی بگذارید

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.

خبر
وضعیت زندانی سیاسی سهیلا حجاب، نگران کننده است

#سهیلا_حجاب در شرایط وخیم جسمی در بند قرنطینه زندان قرچک ورامین به سر می‌برد و از حق درمان و دیدار با خانواده محروم شده‌ است. سهیلا حجاب، زندانی سیاسی که محکومیت خود را در زندان قرچک ورامین سپری میکند، علیرغم تاربینی و عدم تعادل در حرکت از حق درمان و …

خبر
#امام_نوید_افکاری شعارنویسی تهران
ترجمه به زبانهای دیگر
%d وب‌نوشت‌نویس این را دوست دارند: