‏شاهزاده رضا پهلوی: آنها که نگران آلترناتیو برای جمهوری اسلامی هستند، تصور می‌کنند کشور بزرگ ایران با ۸۵ میلیون جمعیت، جایگزینی برای کسانی که شغل اول و آخرشان روضه‌خوانی است ندارد؟

این رژیم رفتنی است، اتحاد جماهیر شوروری با هزاران کلاهک هسته‌ای سقوط کرد.

🔸 وی همچنین از نیروهای سرکوبگر حکومت خواست به مردم بپیوندند و در این رابطه افزود: روی اسب بازنده شرط نبندید – فکر نکنید که با مامور بودم و معذور می‌توانید از عدالت فرار کنید.

شاهزاده رضا پهلوی در سخنان جمعه شب خود به آن دسته از نیروهای کشوری و لشکری که دلشان با مردم و معترضان است، اما نمی‌توانند آن را اعلام علنی کنند، گفت: می‌توانید از درونِ سیستم به مردم و معترضان کمک کنید. برای مثال، به شکلِ ناشناس و رعایت نکات حفاظتی، اطلاعات مفیدی را که به درد معترضان و مخالفان می‌خورد مستند و دقیق منتشر کنید؛ درباره شیوه های سرکوب و اسامی سرکوبگران افشاگری کنید و به هر شکلی در ماشینِ سرکوبِ رژیم، اختلال ایجاد کنید.
فرزند پادشاه پیشین ایران، همچنین خطاب به نیروهای سرکوبگر جمهوری اسلامی گفت: این رژیم درمانده، که از تامینِ نانِ شب شما هم عاجز مانده، رفتنی است. روی اسبِ بازنده شرط نبندید! تصور نکنید کسی شما را نمی‌شناسد یا بعدا با گفتن مامور بودم و معذور، می‌توانید از عدالت فرار کنید. از آخرین فرصت‌ها استفاده کنید و به ملت بپیوندید.

 

پاسخی بگذارید

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.

%d وب‌نوشت‌نویس این را دوست دارند: