شمارى از زندانیان زندان شیبان اهواز دیشب توسط مسؤلین زندان شکنجه شدند

گزارش

فورى

 

بنا به گزارش فعالان حقوق بشر از اهواز؛شب گذشته زندانیانى که در زندان شیبان اقدام به اعتراض به عدم تفکیک زندانیان سیاسى از جرائم دیگر و اعتصاب غذا کرده بودند،توسط مسؤلین زندان شیبان بشدت شکنجه شدند.

بنا به این گزارش از روز چهارشنبه ۱۷ بهمن ماه ۱۳۹۷ زندانیان سیاسى زندان شیبان در اعتراض به شکنجه زندانیان سیاسى و عدم تفکیک زندانیان سیاسى از زندانیان جرائم دیگر، اقدام به اعتصاب تر زدند.

از جمله زندانیانى که اقدام به اعتصاب غذا زدند: على ساعدى محکوم به اعدام، محمد على عمورى، سید جابر آلبوشوکه، سید مختار آلبوشوکه، عبدالزهراء هلیچى، یحیى ناصرى، ناظم بریهى و عبدالامام زایرى و شمارى دیگر از زندانیان سیاسى که خواستار تفکیک جرائم و انتقال به بند جداگانه شدند.
photo_2019-02-14_20-34-03.jpg

بدون دیدگاه

پاسخی بگذارید

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.

خبر
فوری شعار دانشجویان پلى تکنیک :«اینهمه سال جنایت، بسه دیگه ولایت»

فورى ⁩، دقایقى پیش، تهران: ‏نیروهاى امنیتى در ورودى پلى تکنیک را از بیرون به روى معترضان بسته اند تا آنها وارد خیابان نشوند. ‏ معترضان با شعار «بى شرف» و «اینهمه سال جنایت، بسه دیگه ولایت» علیه جمهورى اسلامى شعار مى دهند ‏

خبر
همبستگی نو با منصور اسانلو با نگاهی به زندگی سخت کارگران رانندگان و اتوبوسداران و کامیونداران

اعتراض و اعتصاب های مزدبگیران و راه های همبستگی پیرامون رسیدن به اعتصابا ت و اعتراضات با پروژه های هر اتوبوس یک چهار راه و همکاری دیگر مخالفان و ناراضیان با منصور اسانلو

خبر
🔴از دردهای سیستان و بلوچستان

اینجا خاک مردم زحمتکش بلوچ است. کمبود آب، عدم مدیریت، بی اعتنایی مسئولان وشرایط سخت، زندگی را برای این کشاورزان زحمتکش سخت تر کرده‌است. اما بی تردید، روزی نه چندان دور، فریاد این کشاورزان گرسنه به خشم تبدیل خواهد شد و حاصل این خشم مقدس، بهروزی زحمتکشان خواهد بود!

ترجمه به زبانهای دیگر
%d وب‌نوشت‌نویس این را دوست دارند: