شهابی 968 روز اضافه حبس را قبول ندارد!

سندیکای کارگران شرکت واحد اتوبوسرانی تهران و حومه:

وضعیت جسمی رضا شهابی بسیار وخیم و نگران کننده شده

چهارشنبه ۲۲ شهریور خانواده رضا شهابی با ایشان ملاقات حضوری داشتند و گزارش از  وضعیت جسمی شهابی بسیار نگران کننده است. علاوه بر بی حسی سمت چپ بدن که در هفته گذشته گزارش شده بود این بی حسی افزایش یافته و از کمر به پایین ایشان سر شده است. علاوه بر این شهابی از سردرد و درد و سوزش معده شدیدا رنج می برد و ۱۳ کیلو وزن کم کرده است. پزشکی قانونی پس از معاینه شهابی در زندان اعلام کرده است که مهره ها و کانال کمر ایشان عارضه جدی دارد و علایم بیماری پیش از عمل جراحی در بدن شهابی وجود و باید مورد معاینه پزشک متخصص قرار گیرد.

پیش از ملاقات خانواده شهابی مردانی رئیس زندان و معاون دادستان با شهابی دیدار کردند و شهابی به آنها اعلام کرده ۹۶۸ روز حبس اضافه که بسیار ناعادلانه در موردش اجرا شده را به هیچ وجه قبول ندارد و به اعتصاب خود تا لغو این محکومیت ادامه می دهد.

طبق قانون باید شهابی در زندان اوین محکومیت زندانش را تحمل کند. اما مسئولان قضایی با انتقال ایشان به بند ویژه زندانیان سیاسی در زندان رجایی شهر که حتی ابتدایی ترین امکانات زندگی در آن مهیا نیست رنج بیشتری را به این راننده زحمتکش شرکت واحد تحمیل کرده اند.

سندیکای کارگران شرکت واحد اتوبوسرانی تهران و حومه نگرانی عمیق خود را نسبت به اوضاع وخیم جسمی راننده زحمتکش رضا شهابی اعلام می دارد و به مسئولان قضایی و امنیتی هشدار داده و مسئولیت عوارض جسمی جبران ناپذیر برای این کارگر حق طلب زندانی را متوجه آنان می داند.

سندیکای کارگران شرکت واحد اتوبوسرانی تهران و حومه

۹۶/۰۶/۲۳

نامه عفوبین الملل و5سندیکای فرانسه با امضای دبیر کل هایشان برای رئیس جمهور و وزیر امور خارج فرانسه برای آزادی فعالین سندیکایی واجتماعی ازجمله رضا شهابی،اسماعیل عبدی،محمود بهشتی لنگرودی و………

پاسخی بگذارید

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.