شورای اسلامی دروغین کار وبحث های ان در شرکت واحد

یادداشت رسیده از کارگر سامانه یک بی آر تی در مورد رای گیری شورای اسلامی کار فرمایشی و تحمیلی به کارگران

 

در جواب به کاندیدای شورای فرمایشی سامانه یک

کاندید محترم، سخنان احساس گونه شما مرا به پاسخگوئی وا داشت، منی که امنیت شغلی و کاری خود را می بایست در گرو شمایی که با نطق ملتمسانه خود به جهت جمع آوری رای داری. منی که با شنیدن صدای لرزان شما، کمی با خود خلوت نموده و به خود می گویم که حضرتعالی بهتر نیست با ارائه راهکار و برنامه خود پرسنل را آگاه سازی؟

به اعتقاد نگارنده پیام شما بیشتر جنبه بازی با احساسات مخاطب را دارد و این ترفند جزو برنامه های قرون وسطائی است. حضرتعالی در پیام خود صحبت از دموکراسی انتخابات نمودید، سئوال اینجاست: در انتخابات سهام شهر که در سامانه یک برگزار گردید، آیا روح دموکراسی حاکم بود؟ آیا شخص شما که جزو کاندیدای آن دوره بودید و همچنین جزو معترضان، بارها اذعان نمودید که این انتخابات در تقلب و باندبازی برگزار کنندگان شناور بود، چرا سکوت اختیار نمودید؟ می شود از اقدامات خود به جهت تخلف، تقلب و تضعیف حقوق جنابعالی مختصری برای مخاطبان توضیح دهید؟ در فایل صوتی از عوامل برگزار کنندگان انتصابات تشکر ویژه نمودید ، آیا بهتر نبود بعنوان یک سخن ور کمی کارشناسی تر بجای تقدیر و تشکر دلایل این همه هزینه از طرف مسئولین (( احداث چادر ،نصب کولر گازی،اهدای پکیج ،،،،)) را برای عزیزان قهر نموده واکاوی نمائید؟

به نظر شما تعدیل نیروئی که عنوان نمودید ( اصل 44 قانون اساسی)فقط در غیاب شورای سامانه یک می باشد و سئوال اینجاست که در سامانه های دیگر با وجود داشتن شورا، چرا این تعدیل صورت پذیرفت؟ در حالیکه سامانه یک همانند مناطق دیگر از لحاظ دریافتی به یک میزان می باشد. حضور شما و دیگر کاندیداها به چه منظور و برنامه میباشد؟ خواهشمندیم از آخرین کمیته انضباط خود در آن زمان که به شدت از عملکرد ضعیف شورا در عذاب بودید مطلبی بیان نمائید؟ تبریک شما به 4 نفر و اعلام روح دموکراسی در انتصابات، با عدم حد نصاب آرا به دور دوم همخوانی ندارد. زیرا خود به عینه دیدی که اجبار، رودربایسی و کشیدن پرسنل به صندوق رای یکی از هزاران موارد بی اعتمادی کارگران به انتصابات می باشد. اگر شما و همان 4 نفر کاندیدا کمی با وجدان و انصاف به قضایا نگاه کنید به این واقعیت میرسید که به هیچ وجه منتخب کارگر نمی باشید.

دوست عزیز، پرسنل زحمتکش شرکت واحد از روشهای غیراخلاقی انتصابات در رنج و عذاب می باشد. از اینکه به وضوح می بیند از یک آب خوری در پایانه آزادی محروم است ولی در بحث انتخابات هزینه های هنگفتی به یکباره مصرف میشود. مدتها درخواستش بی جواب مانده ولی در آستانه انتخابات از در و دیوار برایش وعده و وعید داده میشود.

برابر قانون، انتخابات کارگری میبایست برگزار شود. ولی همچنان کارگران میبایست مطابق با برنامه ریزی از قبل تعیین شده مسئولین به اجبار در آن شرکت نماید. آقای مسئول دفتر توقفگاه شمایی که بیشتر از پرسنل ( با توجه به موقعیت کاریت )از پشت پرده این انتصابات توسط مسئولین خبر داری و همچنان اصرار در ورود به شورا ، این را بدان تا زمانیکه کارگران نتوانند در سرنوشت خود دخیل باشند، تا زمانیکه برایشان تصمیم گیرند، انتصاب نماینده نه تنها دردی را دوا نمی کند بلکه مشکلات کارگر روز به روز افزایش خواهد داشت، زیرا آب از چشمه گل آلود می باشد.لطف کن بیشتر از این خود را آلوده تصمیم گیرندگان که همانا مسئولین میباشد نکنی.( اعتبار و محبوبیت، بیشتر از موقعیت ارزش دارد)

 

پاسخی بگذارید

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.