شورش در زندان شيبان اهواز امروز سه شنبه ۱۲ فروردین ۹۹ صداى تيراندازى و شليك گاز اشك آور از درون زندان شيبان

زندانيان به دليل نبود امكانات بهداشتى و شيوع ويروس كرونا اعتراض كردند وبه طرف آنان تيراندازى و گاز اشك آور شليك شد.
خانواده يكى از زندانيان زندان شيبان اهواز گفت: در حال گفتگوى تلفنى با پدرم بودم كه صداى شليك را شنبدم او به من گفت: به طرف ما گاز اشك آور شليك كردند در اين هنگام صداى پدرم را نشنيدم و شخص كنار او به دوستش گفت؛ او را بگير حالش بد شد. اين منبع مى گويد: نمى دانم پدرم زخمى يا به طرف او گاز اشك اور شليك شده است.

خبرهائى مبنى بر كشته شدن شمارى از زندانيان توسط نيروهاى امنيتى گزارش شد.
تا كنون هويت كشته شدگان مشخص نيست. زندان شيبان اهواز محاصره و به طرف خانواده ها شليك كردند وسه نفر مجروح شدند..

حمله سپاه خامنه ای به خانواده هاى زندانيان زندان شيبان در جاده اهواز شوشتر با گاز اشك آور و تيراندازى. منابع محلى مى گويند سه شهروند زخمى شدند.
درهای دهمین زندان در ایران شکسته شده! در زندان شیبان اهواز زندانیان شورش کرده اند تا جان خود را از کرونا و بی کفایتی جمهوری اسلامی نجات بدهند. کانال های تبلیغاتی جمهوری اسلامی می‌کوشند شورش در زندان ها را اقدامی عمدی توسط نظام و یا دست‌کم فرار افراد خطرناک و جانی نشان بدهند! در کانال های حکومتی به هیچ وجه نمی‌گویند که هزاران زندانی سیاسی و امنیتی جزو این زندانیان شورشی هستند! در کانال های حکومتی هرگز نمی گویند اختلاسگران، قاتلان و سارقان بزرگ در راس حکومت جمهوری اسلامی هستند!

مسئولیت جان زندانیان با حکومت است و خانواده‌های زندانیان و جوانان در اطراف زندان حضور پیدا کنند. نیروهای مسلح جمهوری اسلامی متوجه شده‌اند که تنها نقش قربانی برای نظام را ایفا می کنند. نیروهای مسلح نافرمانی را گسترش دهید و به سمت زندانیان شلیک نکنید. در صورت ناچار شدن به تیراندازی در مقابل مزدوران حفاظتی، زندانیان را هدف قرار ندهید.

پاسخی بگذارید

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.

%d وب‌نوشت‌نویس این را دوست دارند: