شکنجه و تیرباران سه کولبر توسط سپاه پاسداران

تازه ترین مورد جنایت علیه بشریت توسط خامنه‌ای! سه کولبر جوان سردشت چگونه کشته شدند؟

سه کولبر کشته شده در مرز سردشت توسط نیروهای سپاه پاسداران ابتدا شکنجه شدند و سپس تیرباران شده اند.

روز ۱۲شهریورماه ۹۹، سه کولبر زحمتکش از اهالی سردشت با اسامی زانست حسن نژاد ۲۵ ساله ، زانکو احمدی ۲۲ ساله و سروش ملکاری توسط نیروهای سپاه کشته شدند.

«این سه کولبر توسط ماموران سپاه دستگیر و پس از ضرب و شتم و شکنجه با سه گلوله تیرباران شده اند».

به گزارش همین منبع آثار ضرب و شتم و شکنجه بر بدن هر سه کولبر قابل قابل مشاهده است. اما پیکر ایشان هنوز به خانواده تحویل داده نشده است…..

سه کولبری که پیشتر خبر کشته شدن آنها منتشر شده، اکنون مشخص شده هر سه اعدام صحرایی شده‌اند. زانست حسن نژاد، سیاوش ملکاری و زانکو احمدی کاسبکارهایی که به “کاروان” حمل کالا رفته بودند، در بازگشت از مرز اسب‌هایشان توسط نیروهای رژیم مستقر در پاسگاه کانی‌خاتون مصادره می‌شود. وقتی صبح خانواده‌هایشان برای خبر از وضعیت فرزندانشان به پاسگاه کانی‌خاتون مراجعه می‌کنند، جنازه‌های آنها تحویل خانواده‌هایشان داده می‌شود.

به گفته کولبرنیوز خانواده‌های قربانیان آثار شکنجه و ضربات قنداق تفنگ روی سر و صورت آنها دیده‌اند و در نهایت هر کدام از آنها با شلیک ۳ تیر به قتل رسیده‌اند.

از خانواده این قربانیان، مردم آزادی‌خواه کردستان و ایران می‌خواهیم که در مقابل این جنایت ساکت ننشینند و به هر شیوه‌ای که میتوانند علیه آن اعتراض کنند. هم‌چنین از وکلای مدافعی که در دفاع از کولبران و کاسب‌کاران در سال‌های گذشته پا پیش گذاشته و به دفاع از کولبران برخواسته‌اند می‌خواهیم که این پرونده را پیگیری کنند.

پاسخی بگذارید

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.