صدای #سامان_یاسین‌ باشیم گزارش تکان دهنده از شکنجه‌ سامان یاسین در زندان شکنجه‌های روحی و جسمی از جمله حبس در سردخانه، اعدام مصنوعی، اعترافات اجباری، شکستن دماغ و عدم دسترسی به خدمات درمانی و شرایط بیمارستان روان‌پزشکی امین‌آباد از اعدام مصنوعی تا شکستن بینیش، بهش ۱۱ تا سابقهٔ کیفری دروغین نسبت دادن.

درخواست کرده که به خاطر اثرات شکنجه بره بیمارستان ولی بردنش بیمارستان روان‌پزشکی و اونجا به زور بهش آمپول زدن و تغذیه و خوابش دچار اختلال شده.#سامان_یاسین، خواننده رپ اهل کرمانشاه که در جریان خیزش زن، زندگی، آزادی در تهران بازداشت شده بود در یک پیام صوتی از زندان که پیش از انتقال وی به زندان اوین ضبط شده به شکنجه‌های دوران بازداشت از اعدام ساختگی تا پارگی حفره بینی در اثر شکنجه بازجویان امنیتی و فشار برای انجام اعترافات اجباری اشاره می‌کند.
پس از انتقال به بیمارستان امین‌آباد، توسط چند سرباز زندان و پرسنل زندان به زور بر تخت بیمارستان بسته شدم، دست‌هام با دست‌بند و پاهام با پابند، یه آمپول زدم بهم روی بازوم که تا ۲۴ ساعت بیهوش بودم

آقای یاسین، در فایل صوتی که در روز یکم شهریور توسط “شبکه حقوق بشر کردستان” منتشر شده، تشریح کرده است که مقامات بازداشت‌کننده از او با تهدید به آسیب‌زدن به خانواده‌اش، او را به اعتراف اجباری و قبول اتهامات، از جمله “تیراندازی”، مجبور کرده‌اند.

این خواننده زندانی ادامه داده و گفته است که پس از دوره بازجویی و تهدید به خانواده‌اش، او را به مدت “دو شب” به “سردخانه” منتقل کرده‌اند. در آن مکان، با قرار دادن یک خودکار در حفره بینی‌اش، آن را “شکسته و چند بار او را از پله‌ها به پایین رانده‌اند.”

پاسخی بگذارید

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.

%d وب‌نوشت‌نویس این را دوست دارند: