صندوق رای آزاد

صندوق رای آزاد و دموکراتیک یک تمرین واقعی و یک نوید امید بخش است که توانسته حمایت سازمانها، نهادها و فعالین مستقل و خوشنام را در حرکت همبستگی برای دموکراسی و حقوق بشر در ایران و همچنین هزاران تن از شهروندان عادی را کسب کند. ایرانیان در هر کجای دنیا که باشند، حق شرکت آزادانه ،برای انتخاب نمایندگان خود را دارند. حتی خود می توانند کاندید شوند، یا شهروندان دیگری را که می پندارند، شایستگی دارندبه عنوان نماینده خود برگزینندو به این صندوق معرفی کنند. صندوق رای آزاد، فریاد بلند شده ی ایرانیانی است که خواستار دگرگونی و تحولات بنیادین در شیوه ی اداره ی أمور و قوانین کشور هستند.( اگر چه حق حامیان وضع موجود نیز بر اساس هر شهروند یک رای، محفوظ خواهند ماند.)
این صندوق ،صدای اکثریتی است که سالهاست برای إصلاحات بنیادین و ساختاری در ایران، تلاش کرده اند اما، کوشش ایشان در طول 37 سال گذشته به دلیل وجود دستگاه ها و قوانینی که مردم را صاحب قوه تشخیص نمی دانند و به شهروندان به چشم رعیت نگاه می کنند، متوقف مانده و مجبورشان کرده اند، تنها از میان انتصاب شده ها، توسط شورای نگهبان انتخاب کند. صندوق رای آزاد و دموکراتیک از پیش برای فرد یا جریان خاصی ذخیره نشده، شما می توانید به کاندیداهایی از طیف ها و افکار مختلف رای دهید. هر تک رای ما در این صندوق آلترناتیو، به تعداد آرای تحول خواهان اضافه خواهد کرد. تعدادی که در طول شش ماه تا دو سال می تواند به میلیونها نفر برسد. این مهم به باور و تلاش همه ی هم میهنانی بستگی دارد که به قدرت خود برای تغییر باور دارند. نتایج این صندوق سندی روشن از وزن واقعی آرای ایرانیان بدون فیلتر شورای نگهبان خواهد بود. این نتایج درنهایت در اختیار افکار عمومی داخلی، بین المللی و رسانه ها قرار خواهد گرفت.
امنیت این سایت زیر نظر بخش نظارت و اجرایی گوگل است و تنها آی تی و مشاوران فنی آن در زمینه ی سیستم اتوماتیک به اسامی دسترسی دارند.
با تمام اینها، از آنجایی که در اینترنت همیشه نقاط کور و پیش بینی نشده ای وجود دارد، آی دی های اصلی بلافاصله پس از ثبت، از سیستم خارج شده و در یک ذخیره کننده ی جدا از اینترنت ذخیره خواهد شد.
با امید به آنکه بتوانیم با حضور مردم در این صندوق ،الترناتیو سیاسی آینده را با آرایی که به افراد در صندوق داده می شود شناسایی کنیم .این انتخاب بخشی از مردم ایران است که پیشنهاد می کنند چه کسانی را به عنوان نمایندگان دموکراتیک وازادی خواه خود به رسمت می شناسند.
در انتها بر خود می دانیم توجه شما را به موارد زیر جلب کنیم:
در مورد محل سکونت خودتان، می توانید هر اطلاعاتی را که صلاح می دانید ارائه دهید.
ایرانیان خارج از کشور هم امکان شرکت در این صندوق را دارند.
شما تنها یک بار حق رای دادن دارید.
جهت مشاهده اسامی نامزدها در این لینک  کلیک کنید .
در میان نامزدهای انتخاباتی شهروندانی با دیدگاه ها و طیف های گوناگون عقیدتی حضور دارند.
بانیان این صندوق برای گسترش آرای صندوق انتخابات آزاد و دموکراتیک خواستار همیاری تک تک مردم هستند:
دیگران را به ارسال رای در صندوق آرا تشویق نمایید
آرا و مشخصـات افــرادی که دسترسـی و توانایـی استفــاده از اینترنت را نـدارند دریـافت و در صـندوق اینترنتــی سایت وارد نمایید .
با انتشار لینک صندوق http://goo.gl/forms/aoFaw9BTCC در تارنماها، بلاگ ها، شبکه های اجتماعی واز طریق ایمیل و بخصوص پیامک موبایل در این حرکت مردمی سهیم باشیم .
آدرس سایت khabargar.co را در شبکه های اجتماعی مانند تلگرام – فیس بوک – توییتر – اینستاگرام و غیره تبلیغ کنید .
صندوق انتخابات آزاد را در رسانه های اینترنتی – وبلاگها – رادیوها – تلویزیونها … مطرح کنید .
به شبکه های اجتماعی صندوق انتخابات آزاد بپیوندید و دوستان خود را نیز اضافه کنید :
%d وب‌نوشت‌نویس این را دوست دارند: