ضرب و شتم آمنه ظاهری ساری در زندان سپیدار اهواز

گزارش

آمنه ظاهری سارى در زندان سپیدار اهواز پس از اعتراض به بدرفتارى و وضعیت زندان توسط نگهبانان بند زنان زندان سپیدار اهواز مورد ضرب وشتم قرار گرفته است.
طی روزهای گذشته خانم آمنه ظاهری ساری از سوی عوامل زندان سپیدار اهواز مورد ضرب و شتم قرار گرفت و بازوی وی آسیب دیده است. بنا به گفته بستگان آمنه؛در نتیجه این ضرب وشتم وحشیانه، بازوی آمنه ظاهرى سارى صدمه دیده است و او را از درمان محروم کرده اند.

آمنه ظاهری ساری، شهروند اهوازی ۲۰ ساله محبوس در زندان سپیدار اهواز از تورم حاد بعضی از اعضای بدنش رنج می برد.
به گفته پزشک درمانگاه زندان سپیدار علت تورم و بیماری آمنه ظاهری سواری نامشخص است و وی بایستی در بیمارستان درمان شود. اما علیرغم مراجعه خانواده و صادر کردن سه میلیارد ریال وثیقه توسط شعبه ۱۲ بازپرسی دادگاه انقلاب اهواز، مقامات قضائی و امنیتی از اعزام وی به بیمارستان ممانعت به عمل می آورند.
بستگان آمنه ظاهری ساری می گویند: «وضعیت سلامتی او روز به روز وخیم تر می شود و نیازمند مراقبت فوری و مداوم پزشکی در بیمارستان است.»
خانم آمنه ظاهری ساری فارغ التحصیل رشته حسابداری است. وی صبح روز سه شنبه ۱۵آبان ماه ۹۷، یک روز پس از بازداشت برادر و پدرش توسط اداره اطلاعات بازداشت شد.
شعبه ۱۲ بازپرسی دادگاه انقلاب اهواز برای حطاب ظاهری پدر آمنه ساری ۷ میلیارد ریال، امین ظاهری ساری برادر وی ۷ میلیارد ریال و آمنه ظاهری ساری ۳ میلیارد ریال و همچنین در شعبه ۴ دادگاه انقلاب اهواز برای عضو دیگر این خانواده، علی ظاهری ساری ۳ میلیارد ریال قرار وثیقه صادر کرده است.

بدون دیدگاه

پاسخی بگذارید

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.

گزارش
نان در شهرهای آذربایجان غربی و شرقی بویژه شهرهای تبریز و ارومیه کمیاب شد.

نان در شهرهای آذربایجان غربی و شرقی بویژه شهرهای تبریز و ارومیه کمیاب شد. ◾️ سه شنبه ۱۵ مهرماه ، نانوایی‌ها نان را با قیمت بالا به مصرف کننده عرضه می کنند. صف های طولانی برای خرید نان شکل گرفته و ساعت کار نانوایی‌ها محدو شده است. مردم از قحطی …

افشاگری
رکودشکنی آمار مرگ بر اثر کرونا در کرمانشاه

رکودشکنی آمار مرگ بر اثر کرونا در کرمانشاه ◾️دوشنبه ۱۴ مهرماه ، طی ۲۴ ساعت گذشته ۱۵ تن در استان کرمانشاه با تشخیص قطعی ابتلا به کرونا جان خود را از دست دادند. «مهدی محمدی» ، رئیس کمیته اطلاع رسانی ستاد مدیریت کرونا در دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه با اعلام …

گزارش
ارومیه؛ صدور حکم قطع چهار انگشت دست راست برای یک مرد زندانی

  🔸بنا به اطلاع شبکه حقوق بشر کردستان، یک مرد زندانی به نام آرش علی‌اکبری از سوی شعبه دوم دادگاه کیفری یک دادگاه ارومیه به اتهام «سرقت» به قطع چهار انگشت دست راست محکوم شده است. 🔸طبق دادنامه‌ای که به روئیت شبکه حقوق بشر کردستان رسیده است آرش علی‌اکبری فرزند …

ترجمه به زبانهای دیگر
%d وب‌نوشت‌نویس این را دوست دارند: