ضرب و شتم اهالی روستای “هانه گرمله” هورامان توسط چماقداران جمهوری اسلامی

گزارش

یروهای رژیم با یورش به روستای “هانه گرمله” هورامان به بهانه‌ی نگهداری کالای خارجی در منازل اهالی این روستا اقدام به ضرب و شتم شدید اهالی روستا نمودند.

🔻 به گزارش شبکه‌ی حقوق بشر کردستان، پنج‌شنبه شب ۷ شهریور/ ٢٩ آگوست تعدادی از نیروهای رژیم که از پاوه و نوسود به روستای هانه گرمله اعزام شده بودند، به این روستا یورش برده و به شیوه‌ای خشونت آمیز و همراه توهین و ضرب و شتم قصد بازرسی منازل اهالی روستا را داشتند.

🔻 بهانه‌ی این نیروها برای بازرسی منازل، نگهداری کالای خارجی عنوان شده است.

🔻 اهالی روستا نیز در مقابل به مقاومت پرداخته و مانع از بازرسی منازلشان توسط نیروهای رژیم شدند.

🔻 به گزارش اهالی روستا نیروهای رژیم با حمله به اهالی آنها را با باتوم مورد ضرب و شتم قرار دادند و تعدادی از اهالی را مجروح نمودند که یکی از مجروحین با نام “میلاد قادری” به دلیل شدت جراحات به بیمارستانی در پاوه منتقل شده است.
photo_2019-08-31_14-26-15.jpg

بدون دیدگاه

پاسخی بگذارید

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.

خبر
#منصوراسانلوکارگرسندیکالیست و سخنگوی جنبش همبستگی ستمدیدگان دادخواه : #نه_به_انتصابات۱۴۰۰ را شروع به پخش کنیم.

#نه_به_انتصابات۱۴۰۰ را شروع به پخش کنیم. بیاییم به جای جر و بحث کار گروهی و مشترک کنیم. با توجه به قانون اساسی رژیم اسلامی تمامی انتخابات های نمایشی رژیم انتصابات بوده است. چون اصل ولایت فقیه بر همه ی اصول دیگر حاکم است. با یک فرمان حکومتی و یا دستور …

خبر
روز زن را در ۸ مارس گرامی میداریم گفتگوی رضا اسماعیلی با چهار زن مبارز

درود بر سامانه همبستگی ملی ایرانیان که برای همبستگی همه براندازان آزادی خواه و دموکراسی خواه تلاش می کند. سپاس از رضا اسماعیلی که این مصاحبه های همگرایانه را مدیریت میکند. منصور اسانلو کارگر سندیکالیست و سخنگوی جنبش همبستگی ستمدیدگان دادخواه ایران و عضو سامانه همبستگی ملی ایرانیان #خبرگرصدای بی …

ترجمه به زبانهای دیگر
%d وب‌نوشت‌نویس این را دوست دارند: