ضرب و شتم زندانیان سیاسی افشین شهسواری و حمید منافی در زندان اوین تا سرحد مرگ

خبر

شین شهسواری، زندانی سیاسی و حمید منافی، فعال ترک (آذربایجانی) روز جمعه ۵ دیماه توسط تعدادی از مامورین زندان اوین مورد ضرب و شتم قرار گرفتند. ضرب و شتم این شهروندان پس از اعتراض نسبت به بی احترامی و توهین مسئولان زندان به زندانیان متهم به جرایم عمومی صورت گرفته است.

وحوش علی خامنه ای» در زندان اوین روز جمعه ۵دی افشین شهسواری یک زندانی سیاسی هوادار مجاهدین، در زندان اوین را تا سرحد مرگ مورد ضرب و شتم قرار دادند.

افشین شهسواری در قرنطینه بند۴ زندان اوین، نسبت به توهین و آزار دو زندانی عادی توسط زندانبانان اعتراض کرد. متعاقباً بیش از ۱۰تن از پاسداران و گارد ویژه به او حمله کردند و او را به حیاط زندان برده و روی برفها انداختند و با ضربات پوتین مجدداً به شکنجه او ادامه دادند، به‌نحوی که صورتش از ناحیه ابرو شکاف برداشت، بینی‌اش دچار خون‌ریزی شد و کتفش در رفت و تمامی بدنش کبود شد. حتی بهنگام بیهوشی گاردهای وحشی از ضرب و شتم وی دست برنمی‌داشتند.

اسامی سه تن از «وحوش علی خامنه ای» که در این ضرب و شتم وحشیانه شرکت داشتند، جلال مبینی، مهدی محمولی و امراللهی می‌باشد.

افشین شهسواری ۳۸ساله که از اسفند۹۷ در زندان به‌سر می‌برد به ۳سال و نیم زندان محکوم شده است.

بدون دیدگاه

پاسخی بگذارید

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.

خبر
صداقت و شجاعت و علم قیام سپید، سپید دلان را به سخن می آورد.

💠صداقت و شجاعت و علم قیام سپید، سپید دلان را به سخن می آورد. اگر چند باشد شب دیر باز بر او تیرگی هم نماند دراز شود روز، چون چشمه رخشان شود جهان چون نگین بدخشان شود کانال ما👈 @sakariyouha1414 ادمین👈 @ghiam14 💎 @iranyarannetwork1398

خبر
اعتصابات و اعتراضات کارگری و قیام سپید ، شورای هماهنگی رهبری و سامانه همبستگی ملی ایرانیان با منصور اسانلو

سامانه همبستگی ملی در حال گسترش است Instagram: @channelyektv http://www.facebook.com/ChannelYek  

خبر
#فورى 🔴 اعتصاب غذاى پنج نفر از زندانیان سیاسى محکوم به اعدام زندان مرکزى اهواز

#لب_دوزى جاسم حیدرى، على خسرجى،حسین سیلاوى، على مطیرى و على مجدم، پنج زندانى در انفرادى زندان مرکزى اهواز در اعتراض به شکنجه،رفتار مسؤلین زندان و ممنوعیت از ملاقات با خانواده هایشان از سه روز پیش اقدام به اعتصاب غذا کردند. منابع حقوق بشر مى گویند: این ۵ زندانى در انفرادى …

ترجمه به زبانهای دیگر
%d وب‌نوشت‌نویس این را دوست دارند: