طارق کعبی نگهبان شرکت هفت تپه، ، ساعت ۱ نیمه شب یکشنبه ۲۷ بهمن ماه ۹۸، از سوی نیروهای اطلاعات در محل کارش بازداشت و به مکان نامعلومی متقل شد.

خبر

طارق کعبی نگهبان شرکت هفت تپه، ساکن شهر شوش، متاهل و دارای یک فرزند ۲ ساله، ساعت ۱ نیمه شب یکشنبه ۲۷ بهمن ماه ۹۸، از سوی نیروهای اطلاعات در محل کارش بازداشت و به مکان نامعلومی متقل شد.

طارق کعبی نگهبان شرکت هفت تپه، ساکن شهر شوش، متاهل و دارای یک فرزند ۲ ساله است. نیروهای اطلاعات ساعت ۱ نیمه شب یکشنبه ۲۷ بهمن ماه۹۸ به محل کار وی در شرکت هفت تپه مراجعه کرده و او را بازداشت نمودند. نیروهای اطلاعات سپس به منزل وی مراجعه کردند اما هیچ سند و مدرکی از خانه وی به دست نیاوردند.
به خانواده این شهروند اهل شوش هیچ اطلاعی در خصوص محل بازداشت و اتهام منتسب به وی داده نشده است. خانواده وی نگران سلامت او هستند.
پدر و مادر طارق کعبی هر دو بدلیل سالیان زندانی بودن فرزندانشان با مشکلات بسیار مواجه بوده و بیمار هستند. پدر وی بیماری قلبی دارد.
دو فرزند این خانواده ماهر و احمد کعبی هم اکنون به عنوان زندانی سیاسی در تبعید به سر می برند.
ماهر کعبی محکوم به ۱۰ سال زندان و تبعید به اتهام تبلیغ علیه نظام، هم اکنون مدت۸ سال است که در زندان مرکزی اردبیل در تبعید است. پسر دیگر این خانواده احمد کعبی نیز محکوم به ۱۵ سال زندان و تبعید، مدت ۸ سال است که در زندان کرمان در تبعید است.
هر دو برادر از مرخصی محروم بوده و هر بار پیگیری خانواده برای استفاده از حق مرخصی برای این زندانیان با پاسخ منفی مسئولان زندان روبرو بوده است.

طارق کعبی باید آزاد شود! گناه طارق کعبی چیه؟ وقتی کارگران رو گرسنه نگه میدارید و بشون ظلم میکنید؛ وقتی از داعشی های اشغالگر دفاع میکنید و ثروت مردم منطقه رو به اونها میسپرید در حالی که هفت تپه ملک مردم منطقه است و وقتی از دزدها و غارتگران حمایت میکنید معلومه کارگران معترض میشن. طارق کعبی هم فرزند درد و رنج و فلاکت بوده. مثل همه کارگران هفت تپه. طارق کعبی باید بدون قید و شرط آزاد شود.
اجازه نمیدیم هیچ کدام از همکاران ما را سرکوب و دستگیر کنن و تحت فشار قرار بدن.
پیام همکار-کانال مستقل کارگران هفت تپه

بدون دیدگاه

پاسخی بگذارید

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.

خبر
🔴 دل‌نوشته انسیه خواهر #آتنا_دایٔمی به مناسبت ششمین سالگرد بازداشت آتنا:

شش سال پیش این ساعت‌ها، آخرین ساعت‌هایى بود که هنوز توى زندگیمون ذره‌اى آرامش داشتیم. این ساعت‌ها آتنا توى اطاقش سرش به گوشى گرم بود، قبل از اون سر شام از ریحانه جبارى حرف زد و خوشحال بود که حکم اعدامش به تعویق افتاده. نگران دوستایى بود که بازداشت شده …

خبر
⭕️‌‌ یاسمن آریانی و منیره عربشاهی از زندان اوین به زندان کچویی کرج منتقل شدند

منیره عربشاهی و فرزندش یاسمن آریانی، دو فعال مدنی و از معترضان به حجاب اجباری، محبوس در بند زنان زندان اوین، امروز چهارشنبه ۳۰ مهرماه به زندان کچویی کرج منتقل شدند. یاسمن آریانی ۲۵ ساله، مردادماه ۹۷ بخاطر شرکت در اعتراضات سراسری علیه گرانی و فساد زندانی شد. او پس …

خبر
تشکیل پرونده آدمربایی، بخش یازدهم

در آبان ۱۳۶۷، پلیس ترکیه در یکی از بازرسی‌ها به خودرویی مشکوک می‌شود. در صندوق عقب این خودرو ابوالحسن مجتهدزاده، از اعضای سازمان مجاهدین خلق، قرار داشت. او در حالی که کاملا با چسب نواری ضدآب بسته و بی‌حرکت شده بود چند ساعت قبل ربوده شده و در حال انتقال …

ترجمه به زبانهای دیگر
%d وب‌نوشت‌نویس این را دوست دارند: