طرح مجلس نمایندگان آمریکا برای مقابله با رژیم ایران

حمایت ۲۲۰ نماینده از دو حزب دموکرات و جمهوری خواه مجلس سنای آمریکا و ۱۲ کمیته اجرایی از قیام مردم #ایران علیه دیکتاتوری حاکم برای رسیدن به یک حکومت ایده آل مردمی در طرح دو حزبی مجلس نمایندگان ‎آمریکا برای مقابله با ‎رژیم ایران

برد شرمن: آمریکا متحد در کنار مردم ایران ایستاده است. کشتار مردم معترض و فساد ‎رژیم ایران باید متوقف شود. تحریم‌های رژیم ایران و مقاماتش باید ادامه پیدا کند و به شرکت‌های فروشنده ابزار سرکوب به ایران هم گسترش یابد.

لنس گودین با اعلام حمایت از مبارزه ‎مردم ایران برای رسیدن به یک حکومت سکولار و دموکرات خطاب به سازمان جوامع ایرانی آمریكایی گفت: امیدوارم خیلی زود شما را در ایران آزاد ملاقات کنم

پال گوسار: ‎آمریکا تاریخچه‌ای پرافتخار در حمایت از حرکت‌های دموکراتیک مردم دنیا دارد. با افتخار از طریق این طرح از خواست ‎مردم ایران برای دستیابی به یک حکومت سکولار و دموکراتیک حمایت می‌کنیم.

شیلا جکسون لی: می‌خواهیم این پیام را بدهیم که در کنار‎ مردم ایران که برای رسیدن به آزادی به صورت مسالمت‌آمیز تلاش می‌کنند و در برابر تروریسم ‎رژیم ایران ایستاده‌ایم.

جو ویلسن: ‎مردم ایران در رنج و سختی هستند اما ‎رژیم ایران منابع کشور را صرف جنگ طلبی می‌کند. ما امروز به شما مردم ایران می‌گوییم که هرگز حمایت از مبارزه دموکراتیک شما مردم فوق‌العاده را متوقف نخواهیم کرد.

لوئی گومرت: شما ‎مردم ایران سزاوار آن هستید که آزاد باشید و رهبران خود را انتخاب کنید. ناامید نشوید و به تلاش خود ادامه بدهید و ما نیز حمایت خود را متوقف نخواهیم کرد.

دنی دیویس: ‎رژیم ایران حتی در شرایط شیوع کرونا ویروس به اقدامات سرکوبگرانه خود ادامه می‌دهد و از جمله اخیرا دو دانشمند جوان را بازداشت و شکنجه کرده است.هدف از این طرح فشار بر رژیم ایران است و هیچ گونه اقدام نظامی مدنظر نیست.

پاسخی بگذارید

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.