عدم رسیدگی به وضعیت مجید محمدنظامی پس از دوختن لب و اعتصاب غذای ۵ روزه

مسئولان زندان مرکزی کرح (ندامتگاه کرج) به مجید محمدنظامی که مدت ۵ روز در اعتراض به عدم رسیدگی به پرونده اش لبهایش را دوخته و اعتصاب غذا کرده بود گفتند: «اعتصاب غذا جرم است.»

مجید محمدنظامی زندانی سالن ۴ زندان مرکزی کرج پس از ۱۴ سال حبس همچنان در زندان بلاتکلیف است. او در هفته اخیر اقدام به یک اعتصاب غذای اعتراضی ۵ روزه همراه با دوختن لب کرد. اما با بی اعتنایی مسئولان این زندان با گفتن این جمله که «اعتصاب غذا جرم است» مواجه شد. وی در اعتراض به این برخورد ضدانسانی نامه ای نوشت و چنین گفت:

«من مجید محمدنظامی هستم فرزند موسی که ۱۴ سال است که در حبس هستم. به دلیل رسیدگی نکردن قاضی آقاسی، قاضی نیابتی شعبه ۱۰ کرج مجبور شدم که لبهای خود را به نشانه اعتراض بدوزم تا شاید کسی برای رسیدگی بیاید. اما متاسفانه اینها ارزشی برای جان انسان قائل نیستند و تا ۵ روز انفرادی بودم ولی هیچکدام از مسئولان ندامتگاه مرکزی کرج سراغ من نیامد. این را به من گفتند که اعتصاب کردن جرم است.
ناگفته نماند که من جانباز ۲۵درصد جنگ ایران و عراق می باشم و نمی دانم رژیم چطور از زندانیان خارج از کشور دفاع می کند اگر در زندانهای اسراییل اعتصاب کنند؟ از نظر رژیم، او یک قهرمان است ولی در مملکت خودمان اعتصاب زندانی جرم است؟»

پاسخی بگذارید

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.

%d وب‌نوشت‌نویس این را دوست دارند: