عذرا حسینی همسر بنی صدردر این مهلکه چه میگوید؟بوی جعفر می آید

 مطالب وارده از سوی خواننده گان 

گفتگویی با همسر ابوالحسن بنی صدر، که  خودشان در آوردن خمينی با بيگانه ها همکاری کرده اند حالا حرف ديگری میزند. 

در گذشته، در سال 2002 نامه ای با امضای مستعار (کاوه آهنگر) به شوهرش نوشته ام که امروز هم به درد میخورد. باز هم در پيوست تکرار میکنم.

 

ايشان به همراه شوهرش با همکاری با کلاب روم که از سوی منوچهر گنجی پايش به ايران باز شده بود و زير نام «آسپن» کشور مارا تلکه میکرد و تمام زيروبم زندگی کشوری و لشگری و اقتصادی را بررسی میکرد، با تماس با کاترين باته  با چاتریسون Chaterine Bateson  که به عنوان استاد استخدام شده و در مدرسه عالی دماوند مغز دانشجو هارا شستشو میداد  همکاری می کردند تا به شيوه فکر علی شريعتی، حسين نصر، احسان نراقی و هرمز حکمت آشنایی پيدا کنند ولی نه از زبان حسين نصر ونه از زبان احسان نراقی بلکه از زبان يک بيگانه بشنوند و گمان کنند چيزی بدرد بخور و از «فرنگ آمده» است، به همراه کسانی که به کنفدراسيون دانشجويان که پول توجيبی و هزينه تحصيل را از دولت شاهنشاهی میگرفتند ولی خیلی احساساتی به حکومت وقت می تاختند و متاسفانه  هنوز هم حملات بخشی از انها به حکومت سابق در مقابل این همه جنایت کاری حکومت فعلی ادامه دارد، وصل بودند.

 

بنی صدر و همسرش با همکاری با جک فريموند و پچه ای   Peccei در فرانسه با همکاری کلاب روم تشکل «اروپایی برداری اسلامی» را بوجود آوردند اين کار را تا سال 1977 ادامه دادند. سيروس ونس و پچه ای در همانسال باهم در پاريس ملاقات کردند در آن ملاقات گرودی  Garuddy دوست بسيار نزديک بنی صدر ها که زير عنوان «انيستيتو ديالوگ تمدن ها» را در دانشگاه موتانت در سنگال تشکيل شده بود را اداره میکرد حضور داشته است.

 

از جمله بنی صدر با پاول ويل، برتراند راسل، لئو براسو (که بنياد براسو را اداره میکرد) [[اين شخص زبان پارسی میدانست وتوسط کسی که در سفارت ايران در پاريس بود به جشن ها و ميهمانی های سفارت شاهنشاهی دعوت میشد و خبر چينی میکرد]] رمزی کلارک، ريچارد فالک که اداره کننده  شورای نيويورک در روابط خارجی بود و رنه دومونت همکاری های نزديک داشتند تا «شاهنشاه» را سرنگون و دولت اسلامی خمينی را سرکار بياورند.

 

اين فاميل بنی صدر گرچه از خمينی ضربه خورده اند ولی خودشان حکومت اسلامی را آورده اند. اگر بنی صدرمیگفت در موی زنان اشعه ای است که مردان را تحريک میکند پس چرا زنش در اين گفتو بی لچک است… چون به خلوت میروند آن کار ديگر میکنند؟؟

 

. امروز از ديکتاتوری خمينی حرف میزند…. خمينی را کی آورد همين شما ها آورديد ديکتاتوری خمينی ديکتاتوری شما بود.

 

https://www.facebook.com/mahmoud.khademi.3/videos/10210943733011068/

 

در همين هنگام در ايميل ديگری اين نگاره بصورت زير رسيد. اين طرز فکر حسين نصر، احسان نراقی، هرمز حکمت، علی شريعتی بود که در حسينيه ارشاد هرروز گرد می آمدند و فکر و شعور مردم ايران و به ويژه جوانان را شستشو میدادند و بنی صدر و زنش در فرانسه دانشجويان بورسيه و ديگران را که وارد کنفدراسيون شده بودند را تحريک و آماده میکردند تا بيايند ايران و شورش کنند. اينان امروز برای ما روضه رضوان میخوانند… کور خوانده ايد مشت شما باز است و حجاب از چهره شما برداشته شده است. آنقدر سند برای خيانت های شما هست که انبار های کامپيوتر ها ديگر گنجايشش را ندارند.

 

ح-ک

پاسخی بگذارید

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.