در گیری های درون حکومتی تا حد انفجار درحال پیشرفت هستند. هر روز پرونده فسادی فراگیر وملیاردی وگاه هزاران ملیاردی اساس حکومت را متلاشی کرده است. در این شرایط پرونده های بالاترین مقامات حکومتی در حد رهبر و روسای قوه های حکومت روی میز امده است. پرونده انفجاری صادق لاریجانی وخانواده اش دیگر کار را تا حد خودکشی سیاسی رسانده است. خامنه ای دیوانه شده است. نمی داند این گند  ها از کجا در می اید . ده ها نفر را دستگیرکرده اند .ده ها قاضی استعفا داده اند. قوه نا قضائیه در حال فرو ریزی است.  وحالا واکنش واکنش علم الهدی به خبر جاسوسی زهرا لاریجانی: هیچ دفاع نرمی در مقابل جنگ نرم دشمن نداریم
احمد علم‌الهدی در نماز جمعه امروز مشهد نسبت به افشاگریهایی که در راستای رسوا کردن مسئولان فاسد و خیانتکاران به ایران و ایرانی در فضای مجازی صورت می‌گیرد واکنش نشان داد و گفت:‌ در فضای مجازی چنان واداده‌ایم، چنان ولنگاریم که فضای مجازی را میدانی کرده ایم، برای جنگ نرم دشمن و هیچ دفاع نرمی در مقابل جنگ نرم دشمن نداریم.

وی با حمله به حسن روحانی گفت:‌ امروز فضای مجازی را باید پلیس فتا قبضه کند… نیروی انتظامی یک نیروی مسلح تحت فرماندهی فرمانده کل قواست، تابع سیاست‌های جناح گرایانه، یک قشر قدرت یاب نباید باشد، که اگر آنها اراده کردند، یک فضای باز سیاسی به‌نفع هم سنگرها و هم فکرهای خودشان به‌وجود بیاورند، فضای مجازی به این صورت ول داده شود. متأسفانه در عرصه‌هایی که باید بیایند، دقیقاً فضای مجازی را مدیریت کنند، نمی‌کنند، این وزیر جوان هم مثل آن وزیر مسن، هیچ کار نکرد، یا کاری نتوانست بکند.

علم الهدی در ادامه با اشاره به افشاگریهای اخیرا «آمدنیوز» در ارتباط با «جاسوسی زهرا لاریجانی دختر صادق لاریجانی برای بیگانگان»، که تاکنون استعفای تعدادی از قضات پاکدست از قوه قضائیه و برانگیخته شدن خشم عمومی مردم را در بر داشته گفت؛ ما با این موقعیتی که از نظر اقتدار، امروز در دنیا داریم، در فضای مجازی حتی سران قوای ما امنیت ندارند، مسئولان بزرگ کشور و نظام ما امنیت ندارند، بایستی حیثیت و آبرو و عرض یک رئیس قوه، در فضای مجازی مورد دستبرد و تجاوز قرار بگیرد و مورد اهانت واقع بشود و اصلاً دستگاه‌های اجرایی کشور به روی خودشان نیاورند، این درست است؟ با این منطق آمدید ادعای مدیریت در این نظام می‌کنید.

پاسخی بگذارید

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.

%d وب‌نوشت‌نویس این را دوست دارند: