عکس گریان نخست وزیر کانادا بخاطر مردم کشورش.مقایسه کنید رهبران حکومتهای مردمی را با رهبران ..رژیمهای ضدمردمی و ناقض حقوق بشر همچون جمهوری اسلامی

🔴مقایسه کنید رهبران حکومتهای مردمی را با رهبران ..رژیمهای ضدمردمی و ناقض حقوق بشر همچون جمهوری اسلامی

با تمام احترام و آرزوی بهبودی سریع برای همسر و مردمانت خداوند بخاطر آرزو و نیت خوبت ای رهبری که در این روزها امثال تو کمیابند.خداوند به تو بهترینها عطاء کند.
عکس گریان رئیس وزراء کانادا بخاطر مردم کشورش.
این انسانی است که در خانه کوچک زندگی و دفتر کار کوچکی دارد.تمام مردمانش را از پرداخت مالیات عفو و برای مدت ۴ ماه با وجود عدم خروج أنها از منزل ماهانه برای هر خانوار
2000 دلار پرداخت نمود.
این مرد با وجود درجه سرمای زیر صفر ساعتها در خیابانها می ایستد تا از احوال و نیازهای مردم با خبر شود. دیروز از کنار باغچه خانه خود با چشمانی گریان به مردم کشورش می گوید.اگر جان من باعث نجات شما میشد خساست بخرج نمی دادم.منتظر فکر کردن نمی شدم(جانم را تقدیم شما می کردم).
من وقتی شما را ناراحت می بینم ناراحت میشوم.همسر من هم مثل شما بیمار است.درد و بیماری او و درد و سختیهای شما درد من و مشکل من است.
اگر نتوانم راه حلی برای فرزندان وطنم پیدا کنم.خودم را مواخذه خواهم کرد🙏🏻🙏🏻🙏🏻
بخدا حیرانم نمی دانم رونوشت این را برای چه کسی بفرستم.بسپار بخدا

جاستین ترودو ‏نخست وزیر کانادا از شروع قرنطینه، هر روز ساعت ۱۱ با پخش زنده تلویزیونی در هوای آزاد می ایستد، در کنار هشدار و دلگرمی به مردم گزارش عملکرد میدهد و پاسخگوی سوالات خبرنگاران است. یک به یک چالش ها را اعلام، اولویت ها را تعیین و برنامه تدوین شده ارائه میدهد.

▪️روحانی هم در جلسه شورای امنیت ملی گفته اگر مشاغل را تعطیل کنیم و دو سه میلیون هم کشته بشود بهتر از این است که ۲۰ تا ۳۰ میلیون گرسنه در خیابانها شورش کنند! برای «قوم ضدبشر»، بقای حکومت مهم است نه جان و سلامتی مردم.

.jpg

.jpg

 

پاسخی بگذارید

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.

%d وب‌نوشت‌نویس این را دوست دارند: