2 thoughts on “عیاران معیشت درمشهد، نه به اعدام ،زندانی سیاسی وحصررا مطرح کردند.”
  1. عزیزان با همه تلاش به جهت اگاه و هشیار ساختن همگانی و شاید جهانی که درون و بیرون٬ بسیاری از ایرانیان داریم ٬
    فراموش نکنیم اشغالگران اسلامی با تمام قدرت ترس عمیق ٬زاده و ته نشین شده از ماده مخدر مذهب و همه امکانات دیگر مسلما نمی گذارد راه از امروز به فردا هموار شود …و نمیشود تا اخرین فرد در انتظار روشن ضمیری بود ..اعتقاد من هست که با حرکت ها کوچک اما بسیار مؤثر باید عمل کرد .~ تصویر زندانیان شکنجه شده و بخصوص بسیار و بیشمارجوانهایی که به اسم «قاچاق مواد مخدر»که در دسترس داریم عکسهای این بچه های در خون افتاده و زندانیان سیاسی در شکنجه گاههای اسلام را به سرعت و شدت بسیار زیاد تکثیر کنیم . بخش بزرگی از ایران از وجود این عزیزان بی اطلاعند .شاید فقط خانواهای انها هستند که پریشان و بی پناه٬ در نبودن قانون میدوند و تلاش می کنند. گروهی هم حتی امکان امدن در جلوی در های دادگاهها را ندارند ..درون زندا نها بی حد و ناگفتنی است که چه سخت و غیر قابل تصورو تحمل است و غیر قابل باورتر که این عزیزان ارزشمند ٬ سرمایه ها و مغز ها ی این کشور با تمام عدم دسترسی به غذای کافی اعتصاب هم بکنند ..عکسهای این عزیزان را (( بنر )) همگانی کنیم ٬منتشر کنیم.
    و پیشنهاد دیگر :تلاش گسترده وسریع برای متحد کردن برنامه های ایرانی زاتلیت خارج از ایران «اندیشه »و شرکت در بخشی دو دقیقه ای فقط برای انتشار سریع فجایع عمیق روز مره درایران ..اکثر تلوزیونهای خارج از ایران تمام مدت وقت را به گزارش و نقدی می گذرانند که حرکتی موثر در کسی ایجاد نمیکند و عموما خبری هستند ..
    ما پیروز خواهیم بود….

    1. درود من هر هفته جلوی سازمان ملل با عکس زندانیان سیاسی می روم . می توانید فایل های انرا که در فیس بوک لایو می گذارم برای همه بفرستید تا یاد بگیرندو خودشان هفته ای یکبار ده دقیقه با عکس یکی از ندانیان سیاسی یاد انها را درفضای مجازی پر کنند. در تمام بر نامه های تلویزیونی عکس ده ها نفر از زندانیان سیاسی پشت سر ما ست. در برنامه های تلویزیونی می بینیم. انها را برای دیگران منتشر کنیم.

پاسخی بگذارید

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.

%d وب‌نوشت‌نویس این را دوست دارند: