عید فطر پانزده تریلیاردی تان!

مقالات ونوشته ها

 

گر کسی تا الان ننوشته که اسلام دین غارت است، از هفت تپه شروع کرده بنویسد! بنویسید که شعار کارگران یک مملکتی که پانزده تریلیاردش را اسلام بالا کشید این بود که کارگر هفت تپه ایم! گرسنه ایم! گرسنه ایم!
#نیشکر_هفت_تپه

عید فطر پانزده تریلیاردی تان مبارک! یالا بلند شوید با خاک هفت تپه وضو بگیرید. دستتان را در خون دلمه بسته کارگران اعتصابی شکنجه شده در سلولهای نمور دزفول و اهواز بزنید، به پیشانیهایتان بکشید! نمازتان قبول شیعیان غارتگر! دینداران مغول! بلند شوید با پانزده تریلیاردی که با غارت هفت تپه به جیب زدید، عید فطرتان را جشن بگیرید. مگر روزه نگرفتید تا به دروغ، درد فقرا و شکم گشنه ها را بفهمید، دی یالا پس بلند شوید، با پانزده تریلیارد خیابانهای هفت تپه را از دلار فرش کنید. فرماندهان سپاه، اسد بیگی، مقامات امنیتی، افراد پشت پرده بیت رهبری را روی شانه بگذارید، جلو خانه های محقر کارگران بچرخانید. شاباش بدهید! استاندار خوزستان و زنش را برقصانید. عید فطرتان مبارک!
پانزده تریلیارد هفت تپه را فروختید، در حالی که اسماعیل بخشی بیچاره سهمش زندگی در یک خانه پدری محقر و گلی بود. پانزده تریلیارد غارت کردید، در حالیکه اعتصاب هفت تپه فقط بر سر پرداخت دستمزد، حق و حقوق کارگران بود. در خانه استاندار حزب الهی خوزستان جمع شدید، فقط انعام او و زنش چند صد هزار دلار بود. جلوی خودش و زنش گذاشتید تا برای سرکوب پر و پیمان، همکاری کنند، درست در حالیکه کارگران گشنه هفت تپه خودشان را برای یک و دویست کشتند! فقط سهم اصلاح طلبان الدنگ مجلس را هم میدادید که در اعتراف گرفتن و سرکوب اسماعیل بخشی و کارگران اعتصابی نقش مستقیم داشتند!
اگر کسی تا الان ننوشته که اسلام دین غارت است، از هفت تپه شروع کرده بنویسد! بنویسید که شعار کارگران یک مملکتی که پانزده تریلیاردش را اسلام بالا کشید این بود که کارگر هفت تپه ایم! گرسنه ایم! گرسنه ایم!
#نیشکر_هفت_تپه

مید اسدبیگی و محمد خنیفر در یک قاب اما یکی مجرم ولی دیگری سربلند!

امید اسدبیگی و باند همراهش در سومین روز دادگاه بزرگترین پرونده اختلاس ارزی کشور ! در این جلسه معلوم شد که آنها ارز را برای واردات شکر و به زمین زدن کارخانه نیشکر هفت تپه و سود شخصی خودشان استفاده کرده اند!
در همین دستگاه قضائی محمد خنیفر، اسماعیل بخشی، علی نجاتی و تنی چند از حامیان کارگران هفت تپه به سال های طولانی حبس محکوم شده اند زیرا به اختلاس های همین آقا که امروز دادگاهی شده اعتراض کرده بودند! این اختلاسگر آزادانه به دادگاه میرود اما کارگران را ضرب و شتم و شکنجه و محبوس میکنند!
امید اسدبیگی با دیدن یکی از کارگران هفت تپه یعنی محمد خنیفر در دادگاه قطعا حال خوبی نداشته است! او در این تصویر در حال عرق ریختن از ترس است نه از شرم! و مخصوصا لحظه ای که یک گاری پر از پرونده های سنگین او را به اتاق دادگاه وارد میکنند!
اما عرق اصلی را وقتی خواهند کرد که با اتحاد همه کارگران، هفت تپه از وجودشان پاک شود و به کارگران واگذار شود.

بدون دیدگاه

پاسخی بگذارید

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.

خبر
پیام شکوفه آذر ماسوله به جنبش #دادخواهی

شکوفه آذرماسوله فعال سیاسی و مدنی از اعدام وشکنجه های خانواده اش در دهه شصت میگوید فعال سیاسی و مدنی و از معترضان به اسیدپاشی که در تاریخ ۱۸ خرداد ۹۴ بازداشت شد. شکوفه آذرماسوله از ظلم هایی می گوید که طی چهار دهه بر خانواده و بستگان او رفته …

خبر
ناهید تقوی، شهروند شصت و شش ساله، بازداشت و به مکان نامعلومی منتقل شد.

ناهید تقوی، شهروند شصت و شش ساله، شب جمعه ۲۵ مهرماه توسط نیروهای امنیتی در منزل خود در تهران بازداشت و به مکان نامعلومی منتقل شد. به چهره این زن زیبا و مصمم خوب بنگرید! با وجود ۶۶ سال سن و فشار خون بالا، چه شور زندگی در نگاه او …

خبر
دلنوشته مسیح علینژاد در مورد حکم هشت سال زندان برادرش

قلبم درد می‌کند، وکیل برادرم نوشته دادگاه تجدیدنظر استان تهران حکم هشت سال زندانِ ⁧ #علیرضا_علینژاد ⁩ را تایید کرد و به هیچ‌کدام از اعتراضات ما توجه نکرد. برادرم را به جرم تبلیغ علیه نظام و‌ توهین به رهبری جمهوری اسلامی دادگاهی کردند. همان حکومتی که می‌خواست با موشک‌هایش از …

ترجمه به زبانهای دیگر
%d وب‌نوشت‌نویس این را دوست دارند: