فاجعه سینما رکس آبادان هرگز فراموش نمی شود.

خانواده های سوخته گان رکس ابادان بعد از 32 سال دوباره برای سوخته گان سینما رکس مراسم یزرگداشت برگزار می کنند. این هفته در ابادان عیاران معیشت ، کارگران صنعت نفت ، پتروشیمی و بازماندگان سوخته گان رکس ابادان مراسم بزرگداشت یاد این این جانبا ختگان را برای به قدرت رسیدن گروهی که بویی از انسانیت نبرده اند برگزار می کنند . 28 مرداد ساعت 8 شب در جلوی سینما رکس ابادان در خیابان امیر ی ابادان .

ما مردم خوزستان نمی خواهیم سینما رکس به ساندویچ فروشی وبستنی فروشی وپاساژ تبدیل شود. سینما رکس ابادان یاد اور یاد جان با ختن 700 انسان ایرانی است.

برای همراهی با این عزیزان فردا شب ساعت 8  شب 28 مرداد به جلوی سینما رکس ابادان می آئیم. آبادان  تقاطع خیابان امیری و خیابان شهرداری

 

بیانیه برگزار کننده گان 💢یاد و خاطر قربانیان جانباخته اتش سوزی سینما رکس ابادان در ۲۸ امرداد ۱۳۵۷گرامی میداریم💢
((ما فرزندان ایران زمین بر ان شدیم تا یاد و خاطره ی جانباختگان حادثه سینما رکس را در سالروز این حادثه جانگداز با روشن کردن شمع و گذاشتن گل در کنار محل سینما رکس ابادان گرامی بداریم))
🛑از تمامی مردم غیور آبادان خواهشمندیم با گردهمایی در کنار مکان سینما رکس سابق یاد و خاطر این عزیزان را گرامی بدارند🛑
⭕️زمان(( ساعت ۲۰ )) ۲۸ مرداد ۱۳۹۶⭕️
⭕️مکان روبروی سینما رکس سابق⭕️

با روشن کردن شمع و گذاشتن شاخه گل و با در دست داشتن عکس جانباختگان یاد و خاطر این عزیزان را گرامی میداریم و بار دیگر ثابت میکنیم که هیچ وقت فرزندان ایران مظلومیت هم میهنان خودر را در هیچ کجای این خاک عزیز فراموش نخواهد کرد و با حضورمان مرهمی خواهیم گذاشت بر زخم و درد بزرگ بازماندگان این فاجعه ی ملی..

کمپین گرامیداشت یاد و خاطره ی جانباختگان سینما رکس ابادان

پاسخی بگذارید

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.