فاطمه سپهری و عباس واحدیان شاهرودی در کنفرانس «نوفدی»: خبرنگاران صدای ما را بشنوند؛ جمهوری اسلامی نماینده مردم ایران نیست!

خبر

فاطمه سپهری و عباس واحدیان شاهرودی در کنفرانس «نوفدی»: خبرنگاران صدای ما را بشنوند؛ جمهوری اسلامی نماینده مردم ایران نیست!

– فاطمه سپهری: «حالا که آقای بایدن روی کار آمده ما ملت ایران می‌خواهیم به همان نحوی که در دولت ترامپ انجام شد عمل کند و هر چه که می‌توانند جلوی فعالیت هسته‌ای، ضدحقوق بشری، صادرات بی‌حساب، تقویت تروریست‌ها و اختلالات منطقه‌ای را بگیرند. ما ملت ایران خواهان آرامش هستیم. ما در این ۴۲ سال هیچ آرامشی نداشتیم.»
– ««ما از خبرنگاران خواهش می‌کنیم صدای ما را به دنیا برسانند و از لابی‌های جمهوری اسلامی پیروی نکنند. جمهوری اسلامی با پول‌های ملت لابی‌هایش را به خارج کشور می‌فرستد به عنوان دیپلمات، به عنوان استاد دانشگاه، روزنامه‌نگار؛ ولی اینها می‌آیند که چهره غیرواقعی برای جمهوری اسلامی نشان بدهند؛ چهره واقعی جمهوری اسلامی را از داخل کشور و از زبان مردم ایران جویا بشوند.»

– عباس واحدیان شاهرودی: «ما کتمان نمی‌کنیم که سختی‌های زیادی را تحریم‌ها برای مردم ایران به همراه داشته ولی افشار فرودست جامعه و تهیدستان که بیشترین فشار را تحمل می‌کنند اگر یک نظرسنجی درست و واقع‌بینانه و میدانی انجام بشود شما مشاهده خواهید کرد که همین افراد که بیشترین فشارهارا از تحریم‌ها تحمل می‌کنند بیشترین دلیل را برای ادامه تحریم‌ها دارند! چون شاهد زوال حکومت هستند.»

– «اگر خواستید به برجام بازگردید تنها انتظار ما مردم ایران که داریم سرکوب می‌شویم و تمام زندگی ما به زندان و سرکوب گذشته، این است که همان ادعای حقوق بشر خودتان را مد نظر بگیرید. رژیم دیکتاتور ولایت فقیه جز زبان زور نمی‌فهمد و الان بهترین شرایط است چون بسیار تضعیف شده و به هر شرطی برای بقای خود ممکن است تن بدهد.»

شنبه ۱۸ بهمن ۱۳۹۹ برابر با ۰۶ فوریه ۲۰۲۱

لینک یوتیوب کنفرانس «نوفدی» با حضور ایلای لیک روزنامه‌نگار آمریکایی و فاطمه سپهری و عباس واحدیان شاهرودی دو فعال سیاسی و مدنی و از نویسندگان این نامه در ایران .

بدون دیدگاه

پاسخی بگذارید

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.

خبر
🔴 تجمع اعتراضی بازنشستگان و مستمری بگیران تامین اجتماعی/ شوشتر . یکشنبه ۱۷ اسفند

🔴فیلمی از تجمع اعتراضی بازنشستگان و مستمری بگیران تامین اجتماعی ؛ باز نشستگان شریف بعد از دهه ها سال خدمت اکنون از حداقل های معیشت برخوردار نیستند و این ستمی است که بر این قشر که اغلب آنها دیگر توان کار و کسب درآمدی ندارند .

خبر
🔴 فوت یک زن در اثر فشار روحی وارده به او توسط ماموران دولت هنگام تخریب خانه اش در شهرستان لوداب بویراحمد

در شهرستان لوداب بویراحمد هنگامیکه خواستند خانه یک زن ایرانی را خراب کنند او برای جلوگیری از تخریب جلو لودر را گرفت اما بر اثر فشار روحی بسیار بالا سکته کرد و فوت شد. ماموری که در آنجا حضور دارد نه تنها از اقدم خود شرمسار نیست بلکه با وقاحت …

خبر
🔴 صلح با طالبان ترور با فاطمیون!

پس از خروج فاطمیون از سوریه، ترورهای زنجیره‌ای افغانستان آغاز شد. تنها در سه ماه ۹۲ نفر ترور شده‌اند! تنها گروه‌ها مرتبط با حکومت ایران در میان ترور شده‌ها نیستند…!

ترجمه به زبانهای دیگر
%d وب‌نوشت‌نویس این را دوست دارند: