فاطمه سپهری و عباس واحدیان شاهرودی در کنفرانس «نوفدی»: خبرنگاران صدای ما را بشنوند؛ جمهوری اسلامی نماینده مردم ایران نیست!

فاطمه سپهری و عباس واحدیان شاهرودی در کنفرانس «نوفدی»: خبرنگاران صدای ما را بشنوند؛ جمهوری اسلامی نماینده مردم ایران نیست!

– فاطمه سپهری: «حالا که آقای بایدن روی کار آمده ما ملت ایران می‌خواهیم به همان نحوی که در دولت ترامپ انجام شد عمل کند و هر چه که می‌توانند جلوی فعالیت هسته‌ای، ضدحقوق بشری، صادرات بی‌حساب، تقویت تروریست‌ها و اختلالات منطقه‌ای را بگیرند. ما ملت ایران خواهان آرامش هستیم. ما در این ۴۲ سال هیچ آرامشی نداشتیم.»
– ««ما از خبرنگاران خواهش می‌کنیم صدای ما را به دنیا برسانند و از لابی‌های جمهوری اسلامی پیروی نکنند. جمهوری اسلامی با پول‌های ملت لابی‌هایش را به خارج کشور می‌فرستد به عنوان دیپلمات، به عنوان استاد دانشگاه، روزنامه‌نگار؛ ولی اینها می‌آیند که چهره غیرواقعی برای جمهوری اسلامی نشان بدهند؛ چهره واقعی جمهوری اسلامی را از داخل کشور و از زبان مردم ایران جویا بشوند.»

– عباس واحدیان شاهرودی: «ما کتمان نمی‌کنیم که سختی‌های زیادی را تحریم‌ها برای مردم ایران به همراه داشته ولی افشار فرودست جامعه و تهیدستان که بیشترین فشار را تحمل می‌کنند اگر یک نظرسنجی درست و واقع‌بینانه و میدانی انجام بشود شما مشاهده خواهید کرد که همین افراد که بیشترین فشارهارا از تحریم‌ها تحمل می‌کنند بیشترین دلیل را برای ادامه تحریم‌ها دارند! چون شاهد زوال حکومت هستند.»

– «اگر خواستید به برجام بازگردید تنها انتظار ما مردم ایران که داریم سرکوب می‌شویم و تمام زندگی ما به زندان و سرکوب گذشته، این است که همان ادعای حقوق بشر خودتان را مد نظر بگیرید. رژیم دیکتاتور ولایت فقیه جز زبان زور نمی‌فهمد و الان بهترین شرایط است چون بسیار تضعیف شده و به هر شرطی برای بقای خود ممکن است تن بدهد.»

شنبه ۱۸ بهمن ۱۳۹۹ برابر با ۰۶ فوریه ۲۰۲۱

لینک یوتیوب کنفرانس «نوفدی» با حضور ایلای لیک روزنامه‌نگار آمریکایی و فاطمه سپهری و عباس واحدیان شاهرودی دو فعال سیاسی و مدنی و از نویسندگان این نامه در ایران .

پاسخی بگذارید

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.

%d وب‌نوشت‌نویس این را دوست دارند: