فراخوان جبهه دموکراتیک ایران : هم میهنان گرامی انتظار به پایان میرسد؛ 🔻 در ۲۱ شهریور ماه، تاریخ میتینگ بزرگ پارک لاله اعلام خواهد شد

هم میهنان عزیز

جوانان بیکار، کارگران زیر ستم ، مالباختگان، بازنشستگان، زندانیان سیاسی، فرهنگیان، دانشجویان و دانشگاهیان، فعالین حقوق بشری و حقوقدانان، روزنامه نگاران مستقل، هویت طلبان قومی ، برابری طلبان جنسیتی و مذهبی، حامیان حقوق حیوانات و مدافعان محیط زیست ، کسبه و بازاریان و احاد شهرواندان ایرانی

شما عزیزان طی چند ماه گذشته از راههای گوناگون خواهان اگاهی از تاریخ دقیق برگزاری #میتینگ_بزرگ_پارک_لاله برای شرکت در ان و شروع #جنبش_پارک_لاله برای نجات ایران بودید.
🔻ای عزیزان از همه ی طبقات، گروههای اجتماعی، صنوف و گرایش های سیاسی و مدنی، اگاه باشید و به دیگران نیز اگاهی دهید که فرزندان و نمایندگان شما در جبهه ی گسترده ی ملی و فرا جناحی برای ازادی و دموکراسی و جبهه ی رفاه ایرانی و نجات میهن، برای برگزاری این میتینگ بزرگ، امادگی های لازم را ایجاد کرده و روز ۲۱ شهریور ان را از طریق نامه ای سرگشاده به اگاهی عموم خواهند رسانید.
ای عزیزان سر فراز اماده باشید تا با حضور پرشکوه و بی شمار در این گردهم ایی گسترده و صلح امیز و خشونت پرهیز، جرقه ی امید برای رهایی به دست خود ما، زده شود.
🔻رهبران و اعضای جبهه ی گسترده ی ازادیخواهی،رفاه طلبی ، ستم ستیزی و برابری خواهی، پیشاپیش سایر شهروندان در این میتینگ حضور خواهند داشت.
🔻نه به فقر، نه به فساد ، نه به ستم و زور، نه به جنگ و خشونت ورزی، نه به بیکاری، نه به حکومت زور و رانت خواری، نه به اعدام، نه به تفتیش عقیده، نه به سانسور، نه به شکنجه، نه به هر نوع تبعیض .

✅اری به ازادی،اری به رفاه،اری به صلح، اری به رهایی،اری به حاکمیتی ملی و سکولار،اری به نان ،اری به شغل و امنیت، اری به حقوق بشر، اری به حفظ محیط زیست، اری به رعایت انصاف و حقوق حیوانات، اری به ازادی کلیه ی زندانیان سیاسی و حصر شدگان غیر قانونی.

🔻زنده باد ازادی و عدالت -برقرار باد دموکراسی و سکولاریزم -گسسته باد زنجیر استبداد
#جاوید_مردم_ایران.

جبهه ی دموکراتیک ایران

۱۴ شهریور ماه ۱۳۹۸ خورشیدی

پاسخی بگذارید

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.

ترجمه به زبانهای دیگر
%d وب‌نوشت‌نویس این را دوست دارند: