برای به صدا در اوردن قابلمه های خالی در شب ۲۲ بهمن- شماره ی ۸

🔻هم میهنان عزیز ،
۴۳ سال پیش در چنین روزهایی ملت ایران با شعار ، استقلال، آزادی و عدالت اجتماعی دست به انقلاب زد تا شرایط خود را بهبود ببخشد اما شوربختانه؛ طرفداران حکومت دینی ، از معمم تا مکلا به زعامت و رهبری روح‌الله خمینی، بر مسند قدرت تکیه زدند.
ملاهای حاکم بر ایران، حکومتی جبار و یغماگر را بر پا ساختند و کسانی بر مال و جان مردم حاکم شدند، که هیچ ابایی از دروغگویی، غارت اموال ملی، کشتار مخالفین و به نابودی کشاندن فرهنگ و هنر، ما ندارند. آنها آموزه ی « خدعه کردن» را بخوبی آموخته و آنرا در سیاست اداره ی کشور و برخورد با مردم بکار می گیرند.
اکنون پس از چهل وسه سال حاکمیت قلدرانه و به شدت واپسگرایانه ی ملاها، عملا ؛ فقر، فساد، سرکوب و تحجر رواج یافته و مردمان سرزمین ایران در چنبره ای از بحران های اقتصادی، اجتماعی، فرهنگی ، سیاسی و اخلاقی گرفتار آمده اند و هر روز بیش از پیش به سیاه چاله ی فقر و نابودی فرو کشیده می‌شوند.
حکومت ولایی با بی رحمی و شقاوت، هرگونه اعتراض به وضع فاجعه بار امروزی را سرکوب کرده ، مخالفین را می کشد، به زندان می افکند و یا مجبور به ترک خانه و دیار می‌ نماید.
آنها برای صدور ایدئولوژی خشونتگرایی، دهشت افکنی، توسعه طلبی ابلهانه و دشمن تراشی های ماجراجویانه، منابع ملی ما را به حراج گذاشته و کشور را به انزوا کشانده و در راه این دشمن تراشی حتی از سرنگون کردن هواپیمای مسافربری و به قتل رساندن همه سرنشینان آن، هیچ واهمه ای به دل راه نمی دهند و ولی فقیه رژیم،به هیچکس پاسخگو نیست.
آنها این روزها بر تن دشنه آجین شده ی ما فریاد شادی سر داده و در این دهه ی زجر به جشن و پایکوبی می‌پردازند.
🔻هم میهنان گرامی !
کارگروه ملی فراخوانها، متشکل از نمایندگان تشکل های حقوقی، شخصیت های حقیقی و رسانه های مردمی که به قصد پیدا کردن نمادی برای اتحاد درعمل و ایجاد همبستگی ملی، مدت زمانی است ، کمپین#قابلمه_های_خالی را تشکیل داده است، از شما دعوت می کند برای شروع این کارزار اعتراضی، در ساعت ۹ شب ۲۲ بهمن ماه چراغ های خود را خاموش کرده و با رفتن بر روی پشت بام ها و تراس ها و با کوبیدن بر قابلمه های خالی، درد و رنج خود را فریاد زده و همبستگی ملی خود را اعلام نماییم.

کار گروه ملی فراخوان‌ها

۱۴ بهمن ماه ۱۴۰۰ خورشیدی
https://t.me/Parklaleh98

پاسخی بگذارید

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.

%d وب‌نوشت‌نویس این را دوست دارند: