فراخوان

خبر

‍ (https://attach.faharphoto_2018-01-11_13-24-30.jpges.com/VE66NNirtLXEYiClnDw74A==) فوری ، به هوش باشید
می خواهد فرار کند!

بلافاصله بعد از اعلام گشایش پرونده برای شاهرودی و علنی شدن شماره پرونده از سوی ما، اخباری بما رسیده است مبنی بر تقلای حکومت اسلامی برای خارج کردن و فراری دادن شاهرودی از آلمان!
من در دو ساعت گذشته دو بار با فولکر بک صحبت کرده و اینرا بررسی کرده ایم که اگر جمهوری اسلامی شاهرودی را فراری دهد ، در عمل برخلاف قوانین آلمان رفتار میکند. ما خبر احتمال فرار شاهرودی از آلمان را برای دادستان ارسال کردیم.
در هر حال فراخوان ما به ایرانیان در هامبورگ اینست که فردا ساعت ١٢ ظهر در مقابل فرودگا هامبورگ تجمع کرده و همه چیز را زیر نظر داشته باشند. شایعه ای که به ما رسیده اینست که فردا شاهرودی را بین مسافرین عادی قایم کرده و با پرواز ایران ایر در ساعت ١٣.٢٥ میخواهند روانه ایران کنند تا در مقابل احتمال دستور بازداشت و محاکمه او در آلمان بایستند . کمپین دستگیری و محاکمه شاهرودی همه این نوع تشبثات حکومتی را زیر نظر دارد و از همه ایرانیان دعوت میکند برای اعتراض به فراری دادن شاهرودی فردا در مقابل فرودگاه هامبورگ تجمع کنند.
مینا احدی
گزارشگران سایت خبرگر
عیاران معیشت

بدون دیدگاه

پاسخی بگذارید

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.

خبر
چشم #اسفندیار #استعمار در #ایران ، #اسلام است! گفتگوی دیدنی دیشب #منصور_اسانلو و #موتا

گفتگوی دیدنی دیشب #منصور_اسانلو و #موتا در تلویزیون اندیشه اختصاص داشت، به اصالت فعالیت حزبی در زندگی پارتی‌ها و وحشت اسلام از زندگی جمعی ایرانیان بحث موتا از دقیقه دهم آغاز می‌شود و در آن پایه‌های دوام جمهوری ایران‌فروشی اسلامی مورد حمله قرار می‌گیرد.

خبر
شصت‌و‌یکمین دادگاه حمید نوری؛ بازگشت «مینی‌بوس‌های خالی» پس از اعدام زندانیان بسیار دردناک بود

شصت و یکمین جلسه دادگاه حمید نوری، متهم به مشارکت در اعدام های تابستان ۶۷ زندان گوهردشت، روز دوشنبه چهارم بهمن ۱۴۰۰ با جلسه نخست شهادت امیرهوشنگ اطیابی، زندانی چپ نجات یافته از آن اعدام‌ها، برگزار شد. امیرهوشنگ اطیابی که دانشجوی اخراجی سال ۱۳۵۹ بود، در اسفند سال ۱۳۶۲ به …

خبر
توییت شکوفه آذرماسوله زندانی سیاسی سابق به مناسبت آزادی #آتنا_دائمی

 آزادیت به شادی همرزمم هم بندی ام ، هم سنگرم خوش آمدی به زندان بزرگتر … حتی اگر دلیل آزادیت نمایش و شوی #دیکتاتور_حقیر برای برجام شان باشد بعد از هفت سال حبس آزادیت مبارک مان باشد گل دختر ….. از من می پرسی چرا سنگر می‌سازیم سنگر ما، فریاد …

%d وب‌نوشت‌نویس این را دوست دارند: