فرزانه انصاری خواهر جانبخش قیام آبان ۹۸فرزاد انصاری فربه زندان سپیدار اهواز منتقل شد.

خبر

طبق اخبار دریافتی از بهبهان
#فرزانه_انصاری فر خواهر #فرزاد_انصاری فر از جانباختگان #قیام_آبانماه_۹۸ بهمراه چند خانم دیگر که در پی اعتراضات روز پنجشنبه ۲۶ تیرماه در #بهبهان بازداشت شده بودند، به زندان سپیدار اهواز منتقل شده اند.
ماموران در پنجشنبه شب در محل تجمع در چهارراه بانک ملی و خیابانهای اطراف آن
عده ای را دستگیر و پس از آن هم در نیمه های شب به منازل یورش برده و عده ی دیگر را بازداشت کرده اند‌.تعداد آنها حدود ۸۰ نفر بوده و در میان آنان کودکان کار تا پیرمرد هم وجود دارد.

تا این لحظه حدودا چهل نفر از بازداشتی از جمله #علیرضا_انصاریفر پسرعموی #فرزانه_انصاری فر آزاد شدند.
طبق اخبار دریافتی روز گذشته ،جمعه ۲۷ آبانماه فرمانده انتظامی خوزستان در بهبهان بسر برده و در بین ماموران تعداد زیادی غیربومی بوده اند اما مامورانی که در قیام آبانماه سال گذشته بر روی مردم اسلحه کشیدند همگی بومی و از نیروهای بسیج و سپاه بهبهان بودند‌ که البته علت آن گستردگی آن قیام در سطح کشور و کمبود نیروی رژیم بوده ولی در چنین اعتراضاتی هدف رژیم علاوه بر سرکوب، ایجاد تنفر در بین ملیتهاست.

#زندانی_سیاسی_آزاد_باید_گردد
#اعتراضات_اعتصابات_سراسری_نشانه_قدرت_ما_است

بدون دیدگاه

پاسخی بگذارید

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.

خبر
وضعیت زندانی سیاسی سهیلا حجاب، نگران کننده است

#سهیلا_حجاب در شرایط وخیم جسمی در بند قرنطینه زندان قرچک ورامین به سر می‌برد و از حق درمان و دیدار با خانواده محروم شده‌ است. سهیلا حجاب، زندانی سیاسی که محکومیت خود را در زندان قرچک ورامین سپری میکند، علیرغم تاربینی و عدم تعادل در حرکت از حق درمان و …

زندانیان
دلنوشته اى از حوریه فرج زاده براى فرزین رضایى روشن زندانى سیاسى

“رفیقی که ایستاده و زانو نمیزند ” مدتی پیش رفیق خوب ما که یاور و دلدار همه فعالین بوده و هست ، وجودش باعث دلگرمی و حضورش باعث امید به رفاقت ها در اینده بود همانند رسم پیشینه مخالفان ازادی دستگیر و برای جلو گیری از داشتن امید و روحیه …

خبر
#امام_نوید_افکاری شعارنویسی تهران
ترجمه به زبانهای دیگر
%d وب‌نوشت‌نویس این را دوست دارند: