فرزانه انصاری فر؛ به حرمت خون کشته‌شدگان راه آزادی رأی نخواهیم داد…

آیا می توان این همه ظلم و جنایت را فراموش کرد…؟ آیا می‌توان با دیدن این همه جنایت آشکار در طول ۴۲ سال باز هم گول خورد و برای چهار سال دیگر به یک جانی و جنایتکار جمهوری اسلامی رأی داد؟

آیا می‌توان به اشک‌های پاک مادر فرزاد و هزاران هزار مادران دادخواه دیگر پشت کرد و به رژیم آدم کش آری گفت؟

#فرزانه_انصاری_فر، زندانی سیاسی سابق و خواهر جانباخته اعتراضات آبان ۹۸، #فرزاد_انصاری_فر از بهبهان درباره مضحکه انتصابات رژیم آدم کش جمهوری اسلامی در ۲۸ خردادماه ۱۴۰۰ گفت؛ “به حرمت خون کشته‌شدگان راه آزادی رأی نخواهیم داد!”

فرزاد انصاری‌ فر، کارگر سرامیک‌ کار ۲۷ ساله اهل بهبهان، بود که در اعتراضات ميليونی روز ۲۵ آبان ۹۸ در این شهر، بر اثر اصابت گلوله مزدوران امنیتی رژیم هار اسلامی به سرش جان عزیزش را از دست داد.

یکی از دوستان فرزاد گفته بود که؛ فرزاد انصاری‌ فر و سه نفر دیگر در کوچه‌ ای «کاملاً دور از محل درگیری» از پشت گلوله خوردند و بعداً معلوم شد «گلوله‌ها از اسلحه کلاشینکف شلیک شده‌اند».

امین انصاری فر، پدر فرزاد هم که یک کارگر سرامیک‌کار است، می‌گوید؛”من سر کار بودم که یکی از دوستانم تلفنی خبر تیر خوردن فرزاد را به من داد. رفتیم بیمارستان. تیر خورده بود پشت سرش و از بالای ابروش آمده بود بیرون”

تنها رأی مردم آزاده ایران در روز مضحکه انتصابات ۲۸ خرداد ۱۴۰۰ رژیم آدم‌ کش جمهوری اسلامی؛ سرنگونی این رژیم ویرانگر انسانیت می‌باشد!

🌹🌹 نام و یاد فرزاد انصاری فر و همه‌ی جان‌باختگان راه آزادی گرامی باد 🌹🌹

#رای_من_سرنگونی
#نه_به_جمهوری_اسلامی

 

 

پاسخی بگذارید

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.

%d وب‌نوشت‌نویس این را دوست دارند: