فساد درحکومت ولایت فقیه بیداد می کند، نمونه ای دیگر

چرا دولت با مافیای آقای دیناروند و تیمش در سازمان غذا و داروى وزارت بهداشت برخورد نمی کند؟

مخالف
60موافق 

مدتهاست بسیاری از کارخانه داران مواد غذایی، بهداشتی و درمانی گرفتار مافیا و باند سیاه دکتر دیناروند رئیس سازمان غذا و دارو و معاون وزیر بهداشت و درمان هستند و سازمان بازرسی کل کشور، حراست وزارت بهداشت، و کمیسیون بهداشت و درمان مجلس شورای اسلامی چشمان خود را به روی این ماجرا بسته اند.

ed6c5bd2-2353-4b72-808a-19ed0b7f7d67

دکتر دیناروند با ثبت چند شرکت به نام همسر خود در تولید مواد دارویی و آرایشی و بهداشتی فعالیت میکند و در همین راستا به طور دلبخواهی مجوز بسیاری از رقبای خود را حذف میکند.

متاسفانه آقای دکتر امیرحسین جمشیدی مدیرکل داروهای طبیعی و سنتی این وزارتخانه با ثبت چندین برند و امتیازگیری از دهها کارخانه تولید این مواد به راحتی با بسیاری از تولید کنندگان برخورد قهرآمیز دارد و حذف مجوز محصولات رقبا کمترین کار ممکن است.

طلب رشوه های صدها میلیونی برای صدور مجوز اقلام بهداشتی و آرایشی، سهم خواهی و درصدگیری از محصولات و تولیدات بسياري از کارخانه ها از دیگر اقدامات ناسالم باند دکتر دیناروند و دکتر جمشیدی است.

از دیگر نکات قابل توجه اینکه در بسیاری از موارد اقای محمد هاشمی مدیر روابط عمومی سازمان غذا و دارو که نزدیکان و فامیل نزدیک دکتر دیناروند هستند کار اخاذی و رشوه گیری از تولید کنندگان انجام می دهند.

از آمدنیوز که خود را زبان گویای مردم ایران برای آگاهی مسوولان معرفی می کند انتظار داریم در این زمینه به ما تولید کنندگان که در آستانه ورشکستگی قرار داریم، کمک کند.

در ایران اگر کوچکترین حرفی زده شود تمامی مجوزها را در کمترین زمان ممکن یا لغو می کنند یا به صورت موقت تعلیق و جریمه های سنگین.

لطفا این مطلب را منتشر کنید تا شاید دولت محترم تدبیر و امید در این زمینه تدبیری بیاندیشد.

جمعی از تولید کنندگان محصولات دارویی ایران

پاسخی بگذارید

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.