فساد درحکومت ولایت فقیه بیداد می کند، نمونه ای دیگر

افشاگری

چرا دولت با مافیای آقای دیناروند و تیمش در سازمان غذا و داروى وزارت بهداشت برخورد نمی کند؟

مخالف
60موافق 

مدتهاست بسیاری از کارخانه داران مواد غذایی، بهداشتی و درمانی گرفتار مافیا و باند سیاه دکتر دیناروند رئیس سازمان غذا و دارو و معاون وزیر بهداشت و درمان هستند و سازمان بازرسی کل کشور، حراست وزارت بهداشت، و کمیسیون بهداشت و درمان مجلس شورای اسلامی چشمان خود را به روی این ماجرا بسته اند.

ed6c5bd2-2353-4b72-808a-19ed0b7f7d67

دکتر دیناروند با ثبت چند شرکت به نام همسر خود در تولید مواد دارویی و آرایشی و بهداشتی فعالیت میکند و در همین راستا به طور دلبخواهی مجوز بسیاری از رقبای خود را حذف میکند.

متاسفانه آقای دکتر امیرحسین جمشیدی مدیرکل داروهای طبیعی و سنتی این وزارتخانه با ثبت چندین برند و امتیازگیری از دهها کارخانه تولید این مواد به راحتی با بسیاری از تولید کنندگان برخورد قهرآمیز دارد و حذف مجوز محصولات رقبا کمترین کار ممکن است.

طلب رشوه های صدها میلیونی برای صدور مجوز اقلام بهداشتی و آرایشی، سهم خواهی و درصدگیری از محصولات و تولیدات بسياري از کارخانه ها از دیگر اقدامات ناسالم باند دکتر دیناروند و دکتر جمشیدی است.

از دیگر نکات قابل توجه اینکه در بسیاری از موارد اقای محمد هاشمی مدیر روابط عمومی سازمان غذا و دارو که نزدیکان و فامیل نزدیک دکتر دیناروند هستند کار اخاذی و رشوه گیری از تولید کنندگان انجام می دهند.

از آمدنیوز که خود را زبان گویای مردم ایران برای آگاهی مسوولان معرفی می کند انتظار داریم در این زمینه به ما تولید کنندگان که در آستانه ورشکستگی قرار داریم، کمک کند.

در ایران اگر کوچکترین حرفی زده شود تمامی مجوزها را در کمترین زمان ممکن یا لغو می کنند یا به صورت موقت تعلیق و جریمه های سنگین.

لطفا این مطلب را منتشر کنید تا شاید دولت محترم تدبیر و امید در این زمینه تدبیری بیاندیشد.

جمعی از تولید کنندگان محصولات دارویی ایران

بدون دیدگاه

پاسخی بگذارید

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.

گزارش
آخرین وضعیت زندانیان سیاسی پویا قبادی و اکبر باقری

آخرین وضعیت زندانیان سیاسی پویا قبادی و اکبر باقری که در حمله وحشیانه ارازل و اوباش اجیر شده توسط رئیس تیپ ۲ زندان تهران بزرگ به سختی مجروح شده اند، حاکیست که این زندانیان بدون رسیدگی های لازم و بدون دارو و درمان مجددا به داخل بند بازگردانده شده اند. …

گزارش
1
قدمهای شرم آور…به اروپا بگو “رییس جمهور جدید #رئیسی قاتل است”

نخست وزیر اسرائیل با اشاره به قصد اتحادیه اروپا برای فرستادن نماینده در مراسم تحلیف ابراهیم رئیسی گفت: « نمی‌توان از یک سو از حقوق بشر دم زد و از سوی دیگر، به جلاد و قاتلی که صدها مخالف حکومت را کشته است ادای احترام کرد.» قدمهای شرم آور شرم …

گزارش
#……….اصغر_فرهادی‬⁩ پای صندوق رای جمهوری‌اسلامی در کن:‏من سیاسی نیستم! من آمده‌ام که جهل مردم را با هنرم کم کنم.

من سیاسی نیستم! من آمده‌ام که جهل مردم را با هنرم کم کنم. بیانیه‌نویس که نیستم..!   آقای اصغر فرهادی تمام دوربین‌ها جهان در اختیارت بود برای آگاهی‌رسانی. سکوت کردی و «جایزه» گرفتی. یک دوربین در دست‌های #پویا_بختیاری بود که فریاد زد و جایزه‌اش شد گلوله! کدام یک قهرمان واقعی …

%d وب‌نوشت‌نویس این را دوست دارند: