فساد درحکومت ولایت فقیه بیداد می کند، نمونه ای دیگر

افشاگری

چرا دولت با مافیای آقای دیناروند و تیمش در سازمان غذا و داروى وزارت بهداشت برخورد نمی کند؟

مخالف
۶۰موافق 

مدتهاست بسیاری از کارخانه داران مواد غذایی، بهداشتی و درمانی گرفتار مافیا و باند سیاه دکتر دیناروند رئیس سازمان غذا و دارو و معاون وزیر بهداشت و درمان هستند و سازمان بازرسی کل کشور، حراست وزارت بهداشت، و کمیسیون بهداشت و درمان مجلس شورای اسلامی چشمان خود را به روی این ماجرا بسته اند.

ed6c5bd2-2353-4b72-808a-19ed0b7f7d67

دکتر دیناروند با ثبت چند شرکت به نام همسر خود در تولید مواد دارویی و آرایشی و بهداشتی فعالیت میکند و در همین راستا به طور دلبخواهی مجوز بسیاری از رقبای خود را حذف میکند.

متاسفانه آقای دکتر امیرحسین جمشیدی مدیرکل داروهای طبیعی و سنتی این وزارتخانه با ثبت چندین برند و امتیازگیری از دهها کارخانه تولید این مواد به راحتی با بسیاری از تولید کنندگان برخورد قهرآمیز دارد و حذف مجوز محصولات رقبا کمترین کار ممکن است.

طلب رشوه های صدها میلیونی برای صدور مجوز اقلام بهداشتی و آرایشی، سهم خواهی و درصدگیری از محصولات و تولیدات بسیاری از کارخانه ها از دیگر اقدامات ناسالم باند دکتر دیناروند و دکتر جمشیدی است.

از دیگر نکات قابل توجه اینکه در بسیاری از موارد اقای محمد هاشمی مدیر روابط عمومی سازمان غذا و دارو که نزدیکان و فامیل نزدیک دکتر دیناروند هستند کار اخاذی و رشوه گیری از تولید کنندگان انجام می دهند.

از آمدنیوز که خود را زبان گویای مردم ایران برای آگاهی مسوولان معرفی می کند انتظار داریم در این زمینه به ما تولید کنندگان که در آستانه ورشکستگی قرار داریم، کمک کند.

در ایران اگر کوچکترین حرفی زده شود تمامی مجوزها را در کمترین زمان ممکن یا لغو می کنند یا به صورت موقت تعلیق و جریمه های سنگین.

لطفا این مطلب را منتشر کنید تا شاید دولت محترم تدبیر و امید در این زمینه تدبیری بیاندیشد.

جمعی از تولید کنندگان محصولات دارویی ایران

بدون دیدگاه

پاسخی بگذارید

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.

افشاگری
رکودشکنی آمار مرگ بر اثر کرونا در کرمانشاه

رکودشکنی آمار مرگ بر اثر کرونا در کرمانشاه ◾️دوشنبه ۱۴ مهرماه ، طی ۲۴ ساعت گذشته ۱۵ تن در استان کرمانشاه با تشخیص قطعی ابتلا به کرونا جان خود را از دست دادند. «مهدی محمدی» ، رئیس کمیته اطلاع رسانی ستاد مدیریت کرونا در دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه با اعلام …

افشاگری
ثبت سندی دیگر در «سیاه نامه» جنایت های خامنه ای نادر مختاری به خاک سپرده شد🌹

د نادر مختاری ۱ مهر ۹۹ در بهشت سکینه کرج به خاک سپرده شد🌹 وقتی خانواده برای شناسایی پیکر وی به سردخانه کهریزک مراجعه کردند، فقط چشم‌های او را نشان دادند و اجازه ندادند خانواده پیکر را کامل ببینند چون نادر را شکنجه کرده بودند و آثار شکنجه در بدن …

افشاگری
جنایتی دیگراز سوی ضحاکان خامنه ای مرگ نادر مختاری، از بازداشت‌شدگان آبان‌ماه ۹۸،در کهریزک

روز شنبه ۲۹ شهریور ۱۳۹۹، نادر مختاری، از باداشت‌شدگان اعتراضات سراسری آبان ماه ۹۸، در بازداشتگاه کهریزک جان باخت. نادر مختاری، ۳۵ ساله، که همزمان با اعتراضات سراسری آبان ماه ۹۸ در کرج مفقود شده بود، پس از یک ماه در حالی که در کما بود در بیمارستان شهدای شهر …

ترجمه به زبانهای دیگر
%d وب‌نوشت‌نویس این را دوست دارند: