فشارهای روز افزون برخانواده نسرین ستوده وکیل زندانی

روز یکشنبه ۲۶ شهریورماه، فرزندان نسرین ستوده جهت ملاقات با مادرشان در سالن منتظر بودند اسامی آنان جهت ملاقات خوانده شود، به‌جای صدا زدن اسم فرزندان نسرین ستوده، فردی که خود را مدیرکل سالن ملاقات معرفی می‌کرد، «مهراوه خندان» را تهدید کرد، که اگر حجابت را رعایت نکنی از ورودت به سالن ملاقات جلوگیری بعمل می‌آورم. او سپس به مهراوه خندان هشدار داد، که از طرف دادستانی برای حجاب ایشان و نسرین ستوده نامه‌ای به دستشان رسیده، مبنی بر این‌که، در صورت عدم رعایت حجاب از طرف آنان، دیگر اجازه ملاقات داده نشود! این در حالی‌ست که پوشش «مهراوه خندان« مثل تمامی ملاقات‌های قبلی بوده است.

گویا پس از بازداشت رضا خندان تصمیم بر اعمال فشار بر خانواده رضا خندان و نسرین ستوده در روزهای ملاقات گرفته‌اند.

زمانی که فرزندان نسرین ستوده برای ملاقات وارد سالن شدند، پس از نیم ساعت انتظار، هم‌بندی‌های نسرین ستوده آمدند و گفتند، از مادرتان تعهد نامه کتبی مبنی بر حفظ کامل حجاب خواسته‌اند، که با مخالفت شدید نسرین ستوده مواجه شده‌اند.

سپس نسرین ستوده اعلام نموده که در اعتراض به این موضوع از این به بعد، از حضور در سالن ملاقات و حتی تماس تلفنی با خانواده‌اش امتناع خواهند نمود.

این در صورتی است که نسرین ستوده از ۳ شهریورماه دست به اعتصاب غذای تر زده و از ۱۵ شهریور اعلام نمودند، تا آزادی بی‌قید و شرط رضا خندان از زندان اوین، از رفتن به بهداری زندان و پذیرفتن سُرم و گرفتن فشار خون امتناع خواهند نمود.

در مورخه ۱۸ شهریور فشار خون‌شان روی ۵ بود، خبر از هوش رفتن ایشان در راه پله‌های بند، موجب نگرانی خانواده و دوستان گردید.
photo_2018-09-18_20-41-50.jpg

پاسخی بگذارید

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.

%d وب‌نوشت‌نویس این را دوست دارند: