فعال صنفی معلمان اصغر امیرزادگان به دادستانی فیروزآباد احضار شد

 

اصغر امیرزادگان، معلم و فعال صنفی معلمان، روز یکشنبه طی ابلاغیه‌ای کتبی به شعبه دادستانی دادسرای عمومی و انقلاب شهر فیروزآباد احضار شد. بر اساس این ابلاغیه وی باید در تاریخ ۳۱ فروردین در محل این دادسرا حضور یابد….

، روز یکشنبه ۲۵ فرودین ۱۳۹۸، اصغر امیرزادگانی، معلم و فعال صنفی معلمان با دریافت ابلاغیه‌ای به دادستانی شهر فیروزآباد در استان فارس احضار شد.

یک منبع مطلع در این خصوص به گزارشگر هرانا گفت :”روز یکشنبه از سوی اطلاعات نیروی انتظامی با آقای امیرزادگان تماس گرفته شد و به او اطلاع دادند که برای دریافت ابلاغیه احضارش به آنجا مراجعه کند. از آنجایی که ابلاغیه در خصوص شکایت دادستانی از ایشان مبنی بر “تبلیغ علیه نظام” و “نشر اکاذیب با مصداق حمایت از معلمان بازداشت‌شده در فضای مجازی” صادر شده است، وقت و زمان رسیدگی به پرونده را نزد دادستان فیروزآباد اعلام کردند”.
بر اساس این ابلاغیه که مورخ ۲۵ فروردین ماه صادر شده است، آقای امیرزادگانی باید در تاریخ ۳۱ فروردین در شعبه دادستانی دادسرای عمومی و انقلاب فیروزآباد حضور یابد. در ابلاغیه همچنین ذکر شده است که نتیجه عدم حضور جلب است.

لازم به یادآوری است که اصغر امیرزادگانی پیشتر در تاریخ ۲۴ مهرماه سال گذشته با شائبه ارسال عکس و ویدئو به رسانه‌های خارج از کشور به مدت دو روز بازداشت شده بود. وی با رد این اتهامات و با تودیع قرار کفالت به مبلغ ۳۰ میلیون تومان بصورت موقت آزاد شد و سپس قرار منع تعقیب وی از سوی دادسرای عمومی و انقلاب فیروزآباد صادر شده بود. اما با شکایت دادستانی این پرونده به جریان افتاده است.

گفتنی است که آقای امیرزادگانی پیشتر نیز توسط اطلاعات سپاه و حراست آموزش پرورش فیروزآباد احضار شده است.

پاسخی بگذارید

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.

%d وب‌نوشت‌نویس این را دوست دارند: