#فوری اعدام مخفیانه ماشالله سبزی بعد از ۱۱سال حبس، او تا پای چوبه دار بر بی گناهیش اصرار کرد.

گزارش

سحرگاه پنجشنبه ۸ مهر ۱۴۰۰، حکم اعدام ماشالله سبزی بعد از ۱۱ سال حبس با اتهام قتل در حالیکه حکم او از طریق مراسم قسامه صادر شده و خودش تا پای چوبه دار نیز بر بی گناهیش اصرار می‌کرد در زندان دیزل آباد کرمانشاه بصورت مخفیانه و بدون اطلاع به خانواده اجرا شد.

به خانواده ماشالله سبزی زمان اجرای حکم اعلام نشد و آنها اجازه ملاقات با وی را پیدا نکردند.

یک منبع مطلع گفت: «این زندانی تا آخرین لحظه زندگی پای جوبه دار نیز به اتهام انتسابی اعتراض داشت و می‌گفت من کسی را نکشته‌ام».

بدلیل نبودن اسناد و مدارک کافی برای صدور حکم اعدام، قضات دادگاه برای پرونده او مراسم قسامه ترتیب دادند و حکم صادره از طرف قاضی از طریق قسامه صادر شد.

وکیل شاکیان که یک قاضی سابق باتجربه و بازنشسته بود، با جمع آوری ۵۰ نفر و اجرای مراسم قسامه، موجبات صدور حکم اعدام ماشالله سبزی را فراهم کرد.

ماشالله سبزی خودش در رابطه با این قاضی بازنشسته که وکیل شاکیان بود گفته بود:….

ماشالله سبزی که پیش از اعدام در تماسی فساد در دستگاه قضاییه را افشا کرده بود:

«از آنجایی که وکیل شکات یک قاضی باتجربه است و مسیرهای کور قضایی را بلد است راه را چنان غبارآلود کرد که متاسفانه قضات با مراسم قسامه حکم را صادر کردند.

وکیل شکات اقدام به جمع آوری ۵۰ نفر از ارازل و اوباش و معتادان کرد و با امضا آنان به اعدام محکوم گردیدم….»

بدون دیدگاه

پاسخی بگذارید

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.

ویدیو ها
مزدوران خامنه ای #علیرضا_شیدایی را در #آبان۹۸ با شلیک گلوله به سرش کشتند.

🔹پدرش می‌گوید زیاد سواد ندارم. تو این مجازی اینا نیستم. هیچکدومو بلد نیستم اینارو. ولی بچه من چه گناهی کرده بود کشتن؟ ‏نام علیرضا در لیست‌ سازمان‌های بین المللی آورده نشده است. #آبان_ادامه_دارد

گزارش
#یوسف_عبادی_مهر را در آبان۹۸ در #ماهشهر کشتند. #آبان_ادامه_دارد

۲۶ #آبان۹۸ برادر کوچکتر یوسف‌ در تظاهرات بازداشت میشود، یوسف به قصد آزاد کردن برادرش به سمت مکانی که او را بازداشت کرده‌اند میرود اما پیش از آنکه به آنجا برسد با اصابت گلوله به قلبش کشته میشود. #یوسف_عبادی_مهر را در آبان۹۸ در #ماهشهر کشتند. #آبان_خونین #آبان_ادامه_دارد #نه_میبخشیم_نه_فراموش_میکنیم

ویدیو ها
انتقام خانواده علی پور را با ترور #ژیان_علیپور فرزند دیگرشان پاسخ داده است.

انتقام #هوشمند_علیپور را از برادرش گرفتند. جمهوری اسلامی انتقام خانواده علی پور را با ترور #ژیان_علیپور فرزند دیگرشان پاسخ داده است. هموطنان سکوت نکنیم خانواده داغدار این کولبر جوان که یک فرزندشان نیز زیر حکم اعدام در زندان است را ببینیم و سکوت نکنیم

%d وب‌نوشت‌نویس این را دوست دارند: