فوری: خطر قتل بانوان زندانی سیاسی در زندان قرچک ورامین♦️

خبر

خطر قتل زهرا صفایی و دخترش پرستو معینی و فروغ تقی پور در زندان قرچک ورامین♦️

رئیس و معاون زندان قرچک ورامین زنان زندانی عادی با جرائم خطرناک را اجیر کرده‌اند تا با ایجاد صحنه‌های درگیری و حمله جمعی به زندانیان سیاسی زهرا صفایی و دخترش پرستو معینی و زندانی سیاسی دیگر فروغ تقی پور، آنها را مورد ضرب و شتم قرار داده و یا به قتل برسانند.

: «جان زندانیان سیاسی زهرا صفایی و دخترش پرستو معینی و فروغ تقی پور بشدت در خطر است. رئیس این زندان به نام مهدی محمدی و معاونش زنی به نام میرزایی، شماری از زنان زندانی با جرائم خطرناک را اجیر کرده اند تا با ایجاد درگیریهای ساختگی، زمینه قتل این سه زندانی را فراهم کنند.»

♦️ «برخی زنان زندانی عادی گفته اند که رئیس زندان ما را اجیر کرده است تا این زندانیان را کتک بزنیم و با آنها درگیر شویم اما نمی دانیم به چه علت بایستی این کار را بکنیم چرا که این سه زن بسیار آرام و مهربان هستند و آزارشان به کسی نرسیده است».

♦️این منبع همچنین گفت: «به این سه زن زندانی از جانب رییس زندان ابلاغ شده اجازه صحبت با سایر زندانیان را ندارند. چون ممکن است در صورت ادامه ارتباط و صحبت، آنان نیز هوادار مجاهدین شوند. خانم صفایی، پرستو معنی و فروغ تقی پور برخی روزها مجبور میشوند برای اینکه از جانب زنان اجیرشده مورد تهدید و حمله قرار نگیرند، بند را ترک کرده و به کارگاه بروند. این سه زندانی سیاسی بطور مداوم در معرض فحش های رکیک از جانب عوامل زندان قرار دارند».

♦️در حال حاضر وضعیت و شرایط در این زندان برای این زندانیان بشدت بحرانی و غیرقابل تحمل و خطرناک است و اگر یک اقدام فوری برای نجات جان آنان صورت نگیرد ممکن است با فاجعه‌ای مانند قتل علیرضا شیرمحمدعلی، اینبار در زندان قرچک روبرو شویم.
♦️کانون حقوق بشری فریاد زندانیان ضمن فراخواندن سازمان عفو بین الملل برای بازدید از زندانهای ایران و ملاقات با این سه زندانی و همه زندانیان سیاسی مسولیت هرگونه حادثه ای برای این سه زندانی را متوجه مسولین زندان و قوه قضائیه میداند….

بدون دیدگاه

پاسخی بگذارید

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.

خبر
سازمان «اتحاد علیه ایران هسته‌‌ای» : ⭕️ ابوالقاسم صلواتی، قاضی مرگ تحریم‌شده

گزارش سازمان «اتحاد علیه ایران هسته‌‌ای» درباره قاضی تحریم‌شده جمهوری اسلامی ابوالقاسم صلواتی، قاضی ایرانی، به دلیل وارد کردن اتهامات ساختگی و محکوم کردن متهمان به مرگ یا حبس طولانی مدت، شهرت زیادی دارد و به «قاضی اعدام» و «قاضی مرگ» معروف است. سازمان «اتحاد علیه ایران هسته‌‌ای» در گزارشی …

خبر
انتقال اجباری بهنام محجوبی،زندانی عقیدتی و درویش به تیمارستان امین آباد

. بهنام محجوبی، درویش گنابادی محبوس در اندرزگاه ۸ سالن ۹ زندان اوین امروز یکشنبه ۶ مهر ۹۹ در پی وخامت حال بصورت اورژانسی به تیمارستان امین آباد تهران اعزام شد. این زندانی عقیدتی در طی روزهای گذشته بر اثر بی توجهی مسئولان زندان اوین برای اعزام به مرکز درمانی …

ترجمه به زبانهای دیگر
%d وب‌نوشت‌نویس این را دوست دارند: