فوری مزدوران خامنه ای در تدارک قتل خاموش حسین هاشمی زندانی سیاسی اعتراضات آبان

 

 

🌕ضرب و شتم حسین هاشمی، زندانی اعتراضات آبان ۹۸، در بند زندانیان خطرناک

حسین هاشمی از زندانیان اعتراضات آبان ۹۸، پس از انتقال به بند زندانیان خطرناک، از سوی زندانیان این بند مورد ضرب و شتم قرار گرفته است.

لازم به یاد اوری ایست که این فشارهای صورت گرفته توسط مزدوران خامنه ای دقیقا بعد از نامه شجاعانه وی از زندان نهران بزرگ و اطلاع رسانی وی از شرایط زندانیان سیاسی آبان انجام شده است

وی در بخشی از این نامه نوشته بود :

ملت ایران ما نه جاسوس دولت متخاصمیم و نه وطن فروش، تنها کارگرانی بودیم که دیگر به تنگ آمده بودیم از این همه ظلم و اینهمه بیعدالتی. خسته شدیم از بس درجا زدیم و هیچمان به همان هیچ تبدیل شد.

⭕️خسته شدیم از بس جوانانمان را که در سطل های زباله دیدم، یا معتاد در کف خیابان، یا خفته در گور ها.‌خسته شدیم از زنانی که تن خود را فروختند برای لقمه ای نان. خسته شدیم از اینهمه مغزی را که فراری دادند.ما برای غایت انسان در ایران جنگیدیم.

ه گفته یک منبع نزدیک به خانواده آقای هاشمی، اعتراض این زندانی مورد بی‌توجهی مسئولان زندان قرار گرفته و افسرنگهبان به او گفته است که ضرب و شتم در تیپ ۴، اتفاقی طبیعی است.

انتقال آقای هاشمی به بند زندانیان خطرناک در پی مشاجره با دادیار ناظر دادسرای اوین صورت گرفت و او تهدید کرده بود که این زندانی سیاسی به مکانی منتقل خواهد شد که از کارش پشیمان شود.

آقای هاشمی پس از انتقال به بند زندانیان خطرناک، دست به اعتصاب غذا زده بود.

پاسخی بگذارید

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.

%d وب‌نوشت‌نویس این را دوست دارند: