قاتلین روح الله زم ! در کنار قاضی صلواتی جلاد این دو نفر که در نقش بازجو و گرفتن اعترافات اجباری تلویزیونی نقش داشتند.

قاتلین روح الله زم !
این دو نفر همراه باقی مقامات حکومت، در اعدام روح الله زم مستقیمن دست داشتند. روح الله زم را امروز اعدام کردند. اول او را با آدم ربایی دستگیر کردند. بعد با کمک همین بازجوهای بیست و سی پای اعتراف و مستند سازی کشاندند. مستندی که روح الله زم در آن گفت این که در آبان اتفاق افتاد، برخلاف گفته شما اغتشاش نبود، اعتراض مردم بود. امروز هم او را اعدام کردند.
اعدام زم یک جنایت است. قاتلینش از جمله این دو نفرند!
روح الله زم: « آدم با شرافت بمیره میخوای کشته بشی! با شرافت بمير نه آدم ذليل!»

. زم فساد خانواده خامنه‌ای را بر ملا کرد.

روح‌الله زم با رد اتهامات خود در دادگاهش:
من خبرنگارم، کار خبری می‌کردم

🔴گزارشگران بدون مرز حکم دادگاه اعدام برای روح‌الله زم، را «غیر قابل پذیرش» و دادگاهش را «ناعادلانه» خوانده بود و قاضی ابوالقاصم صلواتی که ریاست بیدادگاه روح‌الله زم را بر عهده داشت، به عنوان «جلاد روزنامه‌نگاران و وب‌نگاران» یاد کرده بود

آقای زم از زمان انتقال خود تا زمان اجرای حکم اعدام در اعتصاب خشک بسر برد.
محمدعلی زم، پدر روح‌الله زم در صفحه اینستاگرام خود در خصوص آخرین دیداری که به همراه خانواده با فرزندش داشته پرداخته و نوشته است که به درخواست مسئول پرونده در دیدار روز جمعه ۲۱ آذر به روح‌الله نگفتیم که حکم اعدامش در دیوان عالی تایید شده است. آقای زم می‌نویسد که در خلال دیدار وقتی برادران و خواهرانش شروع به بغض و گریه کردند، مسئول پرونده خطاب به روح‌الله زم گفت: “روح‌الله نگران نباش، این گریه‌ها اشک شوق دیدار توست. اگر حکم تأیید شده باشد که به این سادگی نیست، اجرای آن فرایندی دارد که ما به تو خواهیم گفت”. روح‌الله زم خطاب به مسئولان پرونده می‌گوید: “مگر حکم اول را بهم گفته‌اید؟!” و “با استخاره به این راه آمدم، هیچ نگرانی ندارم فقط این‌ها من رو تا کربلا آوردند اما نگذاشتند زیارت کنم”.
پدر روح‌الله زم در ادامه می‌گوید پسرش پرسید، آیا این روزها فیلمی علیه من پخش کرده‌اند؟ گفتم آری اتفاقاً شبکه‌های ۲ و ۳ سیمای ملی فیلمی در دو شب گذشته پخش کرده است که در آن پای «وایت بُرد» داشتی اسامی را می‌نوشتی! گفت عجب! این صحنه مربوط به یکماه پیش و بازجویی‌ام توسط حفاظت قوه قضاییه بود، با اینکه پرونده مختومه و حکم هم صادر شده اما قوه حدود دو ماه مرا از اطلاعات سپاه تحویل گرفت که طی آن بازجویی‌های طولانی توسط حفاظت قوه و سپس وزارت اطلاعات انجام گرفت. این تخته سفید مربوط به بازجویی قوه است، گفتند که آقای رئیسی می‌خواهد تو را در «طرح مبادله» قرار دهد! گفتم مبادله یعنی چه؟ گفت مرا بدهند و کسی را از آن طرف آزاد کنند، گفتند تو اینها را بنویس و ما این فیلم را فقط برای آقای رئیسی تهیه می‌کنیم و هیچ استفاده دیگری ندارد! گفتم باز هم تو گول خوردی؟ گفت چه کار دیگری می‌تونستم بکنم؟ با نگاه بی‌زبانی گفت اگر شما بودی چه می‌‌کردی! گفت عجب! باز هم دروغ!
محمدعلی زم می‌گوید در ادامه در خصوص قاسم سلیمانی از او پرسیدم که گفت سال ٩۵ یکی از من سؤال کرد، سلیمانی کشته شده گفتم نه، اگر شده بود من می‌فهمیدم. گفتم دلارها چی؟ گفت پرینت حساب ورودی مرا از سال ۹۰ در اختیار دارند و کل ورودی آن را در کیفرخواست گفته‌اند ٩٧/۵٠٠ دلار! چه جاسوسی؟ چه پولی؟

پاسخی بگذارید

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.

%d وب‌نوشت‌نویس این را دوست دارند: