قتل فجیع مهدی نیک بخت متخلص به “بی تو” شاعر و دف نواز اهل اصفهان

گزارش

رژیم با کشتن دگر اندیشان نمیتواند خود را از ورطه سقوط و براندازی نجات دهد.

رژیم این جنایات را برای ترساندن مردم و به سکوت کشاندن آنها انجام میدهد و بعد خبرش را هم وسیعا پخش میکند. غافل از ابنکه دیگر فایده نداره و …دیگه تمومه ماجرا

مهدی نیک بخت شاعر و دف نواز اصفهانی معروف به 《بی تو》به طرز فجیعی به قتل رسید.

این قتل با انگیزه مذهبی صورت گرفته است.

🔹️مهدی نیکبخت حوالی ساعت سه بامداد روز یک شنبه ۱۸ خردادماه جاری در باغی در شهرستان سمیرم اصفهان به طرز بی رحمانه ای به قتل رسید.

🔹️ بی تو متولد ۱۳۵۸ شاعر، نویسنده و عارف بود. او دف می نواخت و رقص سماع می نمود. مهدی نیک بخت کارشناس ارشد رشته فلسفه بود. مجموعه اشعار او در کتابی با عنوان ولایت فیلسوف منتشر شده است.

🔹️براساس گفتگوی کانال ملی مذهبی با یکی از افراد مطلع از پرونده‌ی قتل؛ شنبه شب گذشته یکی از دوستان و هواداران بی تو به نام 《مهسا آنالوجه》 به منزل او مراجعه کرده و در ابتدا به او گفته که قرار است تا ساعتی دیگر به اتفاق برادرش به تهران برود و حال صرفا برای دیدن او امده است اما پس از دقایقی سخنان خود را تغییر داده می گوید که ما توسط دوستان مشترکی به باغی در سمیرم دعوت شده ایم و به بی تو اصرار می کند که همراه آنها برود.

🔹️بی تو در ابتدا مخالفت نمود ولی با اصرار مهسا نهایتا پذیرفت. گفته می شود افرادی که او را به باغ دعوت کرده بودند از اهالی هرمز بوده اند که در سفر و اقامتی که قبلا بی تو به آن منطقه داشته با او آشنا شده بودند. بی تو به همراه مهسا و برادرش حدود ساعت ۹ شب از خانه خارج شده و در حقیقت به قربانگاه می روند.

🔹️روز دوشنبه ماموران آگاهی خبر از یافتن جنازه بی تو در حالیکه سر او کاملا بریده شده و بر سینه اش گذاشته شده می دهند آنها در همین رابطه اظهار کردند که دو نفر در باغ و قاتل اصلی در نزدیکی های کاشان دستگیر شده است.

🔹️به گفته مسوولین آگاهی مهسا نیز زخمی شده است.

🔹️ لازم به ذکر است که از بعد از حادثه تا اکنون هیچ اطلاعی از مهسا در دست نیست و تلفن وی نیز خاموش است. یافتن او که شاید نام و شهرتش واقعی نیز نباشد می تواند کمک بزرگی در حل معمای این قتل فجیع و جانسوز باشد.

🔹️به گفته ماموران آگاهی قاتل انگیزه قتل را اظهارات بدون پروای بی تو در ارتباط با برخی مسایل مذهبی و اعتقادات شخصی او عنوان کرده است./سحام

--۲۳-۱

--۲۳-۲

بدون دیدگاه

پاسخی بگذارید

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.

خبر
”مفاد پایبندی و باورمندی همکاری فعالین سیاسی و مدنی“ (( بیاییم به هم بپیوندیم ))

ما از شما یاران گرامی خواهش می کنیم بر پایه خواسته های مشترک حداقلی به هم بپیوندیم . منصور اسانلو کارگرسندیکالیست و سخنگوی دوره ای جنبش ستمدیدگان دادخواه ایران : ”مفاد پایبندی و باورمندی همکاری فعالین سیاسی و مدنی“ (( بیاییم به هم بپیوندیم )) ما بخشی از نیروهای مردمی …

خبر
مراسم اهداء شاخه گل برای جانباختگان قیام دیماه ۹۶ و قربانیان هواپیمای اکراینی

در گرامیداشت سومین سالگرد قیام دیماه ۹۶ و یاد جان باختگان این قیام و همچنین اولین سالگرد کشته شدگان جنایت سپاه

خبر
نامه تکان دهنده سهیل عربی ؛ هرآینه سکوت جایز که نیست، هیچ! بلکه جنایت است

وقتی زندان هم مقدس می شود؛ انتقاد به عملکرد مسولان زندان و افشاگری درباره ی زندان مصداق ارتکاب جرم توهین به مقدسات ! ‌ هرآینه سکوت جایز که نیست ،هیچ! بلکه جنایت است من ۹۹۱۱۶ هستم ،شما پیشتر مرا با نام سهیل عربی می شناختید . ۹۹۱۱۶ باز هم بازداشت …

ترجمه به زبانهای دیگر
%d وب‌نوشت‌نویس این را دوست دارند: