قتل ۲۱کولبر در ۵ ماه با گلوله مستقیم سپاه تروریستی پاسداران – شعار کولبر نکشید در سراسر ایران و جهان

گزارش

بعد از اعلان چهارم و ۱۱ روز بعد از شروع سال ۱۳۹۹ شمسی ، با کشته شدن ۲۱ امین کولبر با گلوله های سپاه پاسداران ، شعار کولبر نکشید در کلیه ایران و جهانیان جستجو می کنند.

بامداد روز جمعه ۱۰ مرداد ، مرزبانان سپاه پاسداران در ارتفاعات مرزی عموخانزاد واقعاً مشاوران به شما امکان پذیر است و از کولبران آتش گشتند و در یکی دیگر از کولبرهای جوان و بی گناه رازند.

این کولبر «رضا پوراسماعیل» نامگذاری و شهرک روستای خضرلو بودجه. پاسداران وحشی از فاصله نزدیک ، بدون اخطار می توانند با سه گلوله به شکم رضا پوراسماعیل از را به قتل رساندند بروند.

به این ترتیب از ابتدای سال ۱۳۹۹ شمسی تا کنون دست کم و اطلاعاتی ۲۱ کولبر با گلوله های ویژه سپاه پاسداران کشته شده اند.
این آمار بدون محاسبه کولبرانی است که در حال توصیف تیراندازیها مجروح شده و یا عضوی از بدن خود خود را از دست داده است.

بر اساس این آمار: به طور واضح در هر ماه ۴ نفر و هر یک نفر هر نفر بدست سپاه پاسداران کشته شده است.

فروردین ۹۹: ۲ نفر
اردیبهشت ۹۹: ۴ نفر
خرداد۹۹: ۶ نفر
تیر ۹۹: ۷ نفر
مرداد ۹۹: ۲ نفر

عامل اصلی بوجود آمدن «شغل» کاذب و مشقت بار کولبری، سپاه پاسداران و حاکمان ایران می‌باشند که با سلب فرصت های شغلی و بالاکشیدن سرمایه‌های مردم آنها را به دام چنین کارهای پرخطری می اندازند.

این کولبرها جانشان را برای بدست آوردن لقمه ای نان برای خود و خانواده شان معامله می‌کنند. بسیاری از آنها یا با پرت شدن از بلندی جانشان را از دست می‌دهند و یا توسط سپاه پاسداران هدف گلوله قرار می‌گیرند. بسیاری از آنها جوانان تحصیل کرده با مدارک تحصیلی بالا هستند و تنها بدلیل نداشتن شغل مناسب و فقر مالی به این کار روی می‌آورند.

همچنین لازم به ذکر است کولبرانی که بخاطر فقر از تهیه نان شب عاجزند و دست به چنین کار طاقت فرسا و خطرناکی می زنند در صورتیکه مجروح بشوند توان پرداخت هزینه های درمانی که بسیار سنگین است را ندارند و بسیاری به همین دلیل جانشان را از دست میدهند.

تمام اینها گذشته از مواردی است که بخاطر سقوط از صخره ها و یا گرفتار شدن در سرما و یخبندان بر سرشان می آید.

یکی از کولبرهایی که در ماه خرداد۹۹ توسط سپاه پاسداران کشته شد ابراهیح جوردیزج بود. ابراهیم جوردیزج پیشتر در روستای خود مشغول مغازه داری بود اما بدلیل درآمد کم در آن شغل به شغل کاذب و سخت و طاقت فرسای کولبری روی آورده بود و با گلوله ماموران سپاه پاسداران به قتل رسید.

در مورد دیگری در تاریخ ۲۷تیر۹۹، یک کولبر جوان به نام «شمزین احمدی» فرزند حاکم اهل روستای کوران از توابع منطقه صومای برادوست ارومیه پس از هشت روز که در اثر شلیک گلوله نیروهای سپاه پاسداران به شدت مجروح شده و در بیمارستانی در شهر وان ترکیه بستری بود،‌جان خود را از دست داد. شمزین احمدی برادر ارسلان احمدی است که روز یکشنبه ۱۴خرداد سال جاری در حین کولبری در مرز صومای برادوست ارومیه در پی شلیک سپاه پاسداران جان خود را از دست داده بود.

تصاویر پدر و مادر این دو کولبر جوان در فضای مجازی موجی از انزجار را نسبت به حاکمان خونریز ایران برانگیخت.

 

پیشتر و در روز سه شنبه ۲۳اردیبهشت‌ماه۹۹ پاسداران مستقر در پاسگاه برده‌پان سردشت به سمت گروهی از کولبران آتش گشودند که در اثر آن یک کولبر به قتل رسید.
این کولبر محروم که نامش «کامران مولانیا» میباشد متاهل و دارای یک دختر ۵ ساله بوده است.

در همان زمان بسیاری نوشتند:‌ «این دختر پنج ساله دیگر هرگز پدر خود را نخواهد دید»

وباز در یکی از دردناکترین موارد میتوان به قتل «وزیر محمدی» ۲۹ساله و اهل روستای حشمر از توابع شهرستان ثلاث باباجانی اشاره کرد، تصویر او در حالیکه دستش در دست فرزند خردسالش است قلب تمام مردم ایران را به درد آورد و بسیاری وجدانها را بیدار کرد.

در هفته گذشته همچنین با خبر شوکه کننده دیگری مواجه شدیم: ده شهروند اهل بانه از سوی دادسرای عمومی این شهر بخاطر شرکت در اعتراضات شهریورماه ۹۶مردم بانه در اعتراض به قتل کولبران مجموعا به ۳۰ماه حبس، ۲۵۰ضربه شلاق و پرداخت۲۵۰میلیون تومان جریمه نقدی محکوم شدند.

بدون دیدگاه

پاسخی بگذارید

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.

خبر
‌شش سال از اعدام محسن امیراصلانی گذشت.

‌شش سال از اعدام محسن امیراصلانی به اتهام توهین به «مقدسات» و یونس «نبی» و بدعت در اسلام گذشت. سالگرد اعدام ‎محسن امیراصلانی است. در آغازین روزهای مهرماه ۱۳۹۳، محسن امیراصلانی که به جرم ارتداد و توهین به یونس نبی به اعدام محکوم شده بود و حکم او دو بار …

افشاگری
ثبت سندی دیگر در «سیاه نامه» جنایت های خامنه ای نادر مختاری به خاک سپرده شد🌹

د نادر مختاری ۱ مهر ۹۹ در بهشت سکینه کرج به خاک سپرده شد🌹 وقتی خانواده برای شناسایی پیکر وی به سردخانه کهریزک مراجعه کردند، فقط چشم‌های او را نشان دادند و اجازه ندادند خانواده پیکر را کامل ببینند چون نادر را شکنجه کرده بودند و آثار شکنجه در بدن …

خبر
اخبار هفتگی زندانیان سیاسی ۱ مهر ۱۳۹۹ با بیتا جوراب دوز و شکوفه آذرماسوله

همراه با گزارشات نقض حقوق بشر وبیانیه ها وپیام ها ونامه های زندانیان سیاسی : تیتر گزارشات: ۱- تحت_تعقیب از سوی مردم ایران: تصویرسید محمود ساداتی و مهرداد تهمتن، قاضی صادرکننده حکم قتل نوید افکاری ۲- زیر بار ظلم و دروغ نمی‌روم» پخش صدای #نوید_افکاری قهرمان بر مزارش ۳- روشن …

ترجمه به زبانهای دیگر
%d وب‌نوشت‌نویس این را دوست دارند: