قرارداد اسماعیل بخشی کارگر زندانی با هفت‌تپه لغو و حقوقش قطع شد

افشاگری

پس از گذشت چندین ماه از بازداشت دوباره اسماعیل بخشی فعال کارگری، خبرها حاکی از لغو قرارداد و قطع شدن حقوق او از سوی شرکت نیشکر هفت‌تپه است.

بنابر گزارشات، کارفرمای نیشکرهفت تپه درادامه فشاربراسماعیل بخشی وخانواده او،اقدام به فسخ قرارداد این کارگر زندانی کرده است.

علت فسخ قرارداد اسماعیل بخشی دستور مقام های امنیتی استان اعلام شده است.

اسماعیل بخشی از اول فروردین ۹۸ بدون تمدید قرار و بدون تحقیقات جدید در پرونده به صورت غیرقانونی در زندان در بازداشت به سر می‌برد.

اسماعیل بخشی که آبان سال گذشته، در جریان اعتراض‌های کارگران شرکت نیشکر هفت تپه بازداشت شده بود، پس از آزادی اعلام کرد در دوران بازداشت شکنجه شده‌ و تحت فشار «اعتراف اجباری» کرده‌ است. او پس از این اظهارات، برای دومین بار، در اوایل بهمن ماه بازداشت شد.

#اسماعیل_بخشی
#کارگر_زندانی_آزاد_باید_گردد

پیام همکاران
♦️انتشار توسط: کانال مستقل کارگران هفت تپه

کارفرمای نیشکرهفت تپه درادامه فشاربراسماعیل بخشی وخانواده وی،اقدام به فسخ قراداداونموده است وعلت این امررادستورمقام های امنیتی استان اعلام نموده است.ماکارگران هفت تپه تلاش هاومصیبت هایی راکه آقای بخشی دررسیدن به اهداف کارگران راهرگزفراموش نخواهیم کرد،زیراغیرت مااجازه نمی دهدکه نماینده ماوخانواده اوبیشترازاین زجربکشندوکارفرما ونهادهای امنیتی بایدعواقب این کاررابپذیرندودرصورتی که طی روزهای آتی قراردادوی تمدیدنشودوحقوقش پرداخت نشوددورجدیداعتراضات کارگری آغازخواهدشد.
یکی برای همه،همه برای یکی

photo_201عکس دختر اسماعیل بخشی.jpg

بدون دیدگاه

پاسخی بگذارید

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.

خبر
پیام شکوفه آذر ماسوله به جنبش #دادخواهی

شکوفه آذرماسوله فعال سیاسی و مدنی از اعدام وشکنجه های خانواده اش در دهه شصت میگوید فعال سیاسی و مدنی و از معترضان به اسیدپاشی که در تاریخ ۱۸ خرداد ۹۴ بازداشت شد. شکوفه آذرماسوله از ظلم هایی می گوید که طی چهار دهه بر خانواده و بستگان او رفته …

خبر
ناهید تقوی، شهروند شصت و شش ساله، بازداشت و به مکان نامعلومی منتقل شد.

ناهید تقوی، شهروند شصت و شش ساله، شب جمعه ۲۵ مهرماه توسط نیروهای امنیتی در منزل خود در تهران بازداشت و به مکان نامعلومی منتقل شد. به چهره این زن زیبا و مصمم خوب بنگرید! با وجود ۶۶ سال سن و فشار خون بالا، چه شور زندگی در نگاه او …

خبر
دلنوشته مسیح علینژاد در مورد حکم هشت سال زندان برادرش

قلبم درد می‌کند، وکیل برادرم نوشته دادگاه تجدیدنظر استان تهران حکم هشت سال زندانِ ⁧ #علیرضا_علینژاد ⁩ را تایید کرد و به هیچ‌کدام از اعتراضات ما توجه نکرد. برادرم را به جرم تبلیغ علیه نظام و‌ توهین به رهبری جمهوری اسلامی دادگاهی کردند. همان حکومتی که می‌خواست با موشک‌هایش از …

ترجمه به زبانهای دیگر
%d وب‌نوشت‌نویس این را دوست دارند: