#شورای_مدیریت_گذار

@IranTC_Official

شورای مدیریت گذار (https://iran-tc.com/fa/%D9%82%D8%B1%D8%A7%D8%B1%D8%AF%D8%A7%D8%AF-%D8%AC%D9%85%D9%87%D9%88%D8%B1%DB%8C-%D8%A7%D8%B3%D9%84%D8%A7%D9%85%DB%8C-%D8%A8%D8%A7-%DA%A9%D8%B4%D9%88%D8%B1-%DA%86%DB%8C%D9%86-%D8%AE%DB%8C%D8%A7%D9%86/)

باید در برابر تاراج منابع ملی بیایستیم و از میهن تاریخی و ایرانیت گران‌بهای خود دفاع کنیم.

🔸باندها و جناح‌های در قدرت نه برای مردم بلکه برای منافع شخصی، گروهی و ایدئولوژیک خودشان تلاش می‌کنند. موضوع قرارداد با چین حیاتی‌تر از آن است که به دست‌مایه درگیری‌های جناحی و انتخاباتی آینده در میان تشنگان قدرت در ایران بدل شود.

🔸با طرح این قرارداد و اقدامات دیگری از این دست، جمهوری اسلامی در نظر دارد با تاراج منابع ملی ایران، چین، که یکی از اعضای شورای امنیت در سازمان‌ملل است، را به خود جلب کند تا در تنش‌های بیهوده با ایالات متحده و از “حق وتوی” این کشور به نفع خود بهره ببرد. اینگونه میهن ما بازیچه ماجراجویی‌های جمهوری اسلامی در منطقه و جهان می‌شود.

🔸باید در برابر تاراج منابع ملی با شجاعت و شهامت بیایستیم و از میهن تاریخی و ایرانیت گرانب‌های خود دفاع کنیم. این قرارداد استعماری باید همبستگی ملی ما را عمیق‌تر بکند.

🔸فعالان مدنی، گروه‌های اجتماعی، کارگران، دانشجویان، زنان، جوانان، سربازان در گوشه و کنار ایران باید فریاد اعتراض سرکرده و به وضوح مخالفت خود را با این قرار داد استعماری اعلام بکنند.

🔸همه دل‌سوزان وطن، گروه‌های فرهنگی، هنری، سیاسی و فرهنگی خارج کشور از هر رده و در هر مقام و با هر گرایش فکری و سیاسی در یک همبستگی ملی و میهنی باید هرچه سریع‌تر صدای ملت ایران را به گوش جهانیان برسانند و اعلام کنند که ملت شریف ایران این ننگ و حقارت استعماری را نمی‌پذیرد.

🔸باید از هم اکنون کشور چین بداند که رژیم حاکم در ایران در تزلزل کامل قرار دارد و از هیچ پشتیبانی جدی از سوی مردم برخوردار نیست٬ و دیر یا زود مردم شریف وطن به حیات آن خاتمه خواهند داد. در صورت روی کارآمدن یک رژیم دمکراتیک و ملی، این قرار داد استعماری و همه دیگر تعهدات ننگ‌آور از این دست٬ به‌توسط نمایندگان واقعی و در مجلسی ملی منقضی خواهند شد. ایران آینده با همه کشورها روابط دوستی و تجاری متقابل و عادلانه برقرار خواهد کرد.

 

پاسخی بگذارید

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.

%d وب‌نوشت‌نویس این را دوست دارند: