قطع تماس عباس واحدیان شاهرودی زندانی سیاسی واز امضا کنندگان امضای ۱۴ استعفای خامنه ای در حین بیماری از زندان وکیل آباد مشهد!

خبر

از تاریخ ۹۹/۱/۱۴ تماسهای عباس واحدیان زندانی سیاسی محبوس در زندان ‌وکیل آباد مشهد قطع و ما خانواده وی به شدت در نگرانی و اضطراب بسر می بریم، به چه دلیل نمیدانیم.
آیا نگرانیها و مشکلات ناشی از زندان بودن عباس واحدیان برای مادر (در بستر بیماری)، ۳ فرزند و همسرش کافی نیست که قطع تماس ناگهانی هم به آن اضافه شد.
محض رضای خدا دقیقه ای خود را به جای خانواده های زندانیان سیاسی بگذارید و کمی تفکر کنید که به هر دلیل، بهتر نبود توسط خود زندانی در آخرین تماس خانواده را مطلع و در این شرایط بحرانی اپیدمی ویروس کرونا باعث نگرانی و تشویش خاطر خانواده اش نمی شدید!

✍️ شهلا جهان بین،همسر
هنگامه واحدیان فرزند عباس واحدیان
۱۶ فروردین ماه ۱۳۹۹

بدون دیدگاه

پاسخی بگذارید

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.

خبر
گزارشی از وضعیت بد پروژه ها!

به گزارش خبرنگار پیام سندیکا، نامه ای از سوی کارگران چند پروژه برایمان ارسال شده است که توجه تان را به آن جلب می کنیم: در این چند ماه در مورد وضعیت همه گروهای شغلی پروژه ای صحبت شد به جز نفرات دفتری. پیمانکاران حقوق نفرات دفتری رو افزایش ندادند …

خبر
ماهنامه نشریه پیام سندیکا، پیام آور سندیکاهای کارگری ایران شماره ۹۶ دیماه ۱۳۹۹ در ایران

ماهنامه نشریه پیام سندیکا، پیام آور سندیکاهای کارگری ایران شماره ۹۶ دیماه ۱۳۹۹ در ایران بصورت چاپی و الکترونیکی منتشر شد. در این شماره می خوانید: اطلاعیه های سندیکاهای کارگری ص۱ گزارشات کارگری از واحدهای تولیدی سراسر ص۱۴ زحمتکشان و هزینه ای که باید به دوش بکشند! ص۲۷ تا حق …

خبر
توزیع شیر فاسد بعنوان سهیه روزانه رانندگان، توسط مدیریت شرکت واحد اتوبوسرانی تهران

فیلم ارسالی به سندیکا از طرف راننده شرکت واحد

ترجمه به زبانهای دیگر
%d وب‌نوشت‌نویس این را دوست دارند: