مادر اسانلو كه خود از جنس رنج و کار است.

گزارش
1

مادر اسانلو در كنار شوهرش باقر اسانلو مبارزه كرده است. خفقان ساواك را ديده است، خفقان وكشتار و شكنجه هاي رژيم اسلامي، ساواما و سپاه و وزارت اطلاعات را ديده است. كه آنچنان پليدي كردند، كه روي ساواك را به گفته محمد علي عمويي قديمي ترين زنداني سياسي ايران و دنيا سفيد كرده اند. مادر اسانلو در غم از دست دادن كوچكترين فرزندش افشين به تنهايي گريسته است. اما به قول محمد نوري زاد وقتي جمع براي همدردي و همد لي به خانه كوچك كارگري اس كه حاصل عمري كار مشترك با پدر اسانلو و فروش خانه پدر و خريد اين آپارتمان كوچك بوده است، رفته اند، مادر اسانلو به آمدگان روحيه داده است. و ايستادگي در برابر ستمگران را آموخته است. مادر اسانلو يكي از مادران ستمديده ي دادخواهست. عكس پشت جلد كتابچه زندگي نامه افشين اسانلو كارگر سنديكاليست است. /١/٤/٢٥٥٨ كورشي.

خفقان ساواک?مردم دیگه با این چرندیات خر نمی شوند …..در واقع افرادی مانند شما که ملا مصدق السلطنه قجر …زنا زاده مظفرالدین سلطان در نقش دوووکتوووور و ملا ممد عبدالله تازی در نقش رسول…الله تازی را می پرستید بدون اینکه بدونید این جانوران که بودند?….باعث شکل گیری ملایسم دست ساخنه سرمایه داری وبرده داری نوین جهانی شدید .. حلا از چه می نالید?ای کاش کمی جای تازی نامه’….. فزیک کوانتوم می خوندید که بتونید لااقل درست بی اندیشد .. مرگ بر ملایسم و نادانی…..

1 دیدگاه

پاسخی بگذارید

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.

گزارش
تجمع اعتراضی بازنشستگان و مستمری بگیران صندوق بازنشستگی فولاد خوزستان

  روز یکشنبه سوم بهمن‌ماه جمعی از بازنشستگان و مستمری بگیران صندوق بازنشستگی فولاد خوزستان مقابل ساختمان این صندوق در اهواز تجمع کردند. این بازنشستگان خواستار تحقق مطالبات معیشتی و حقوقی خود هستند . بازنشستگان صندوق فولاد هر یکشنبه در اعتراض به عدم رسیدگی به مشکلات‌شان دست به تجمع می‌زنند.

خبر
شهادت مهدی اصلانی در دادگاه: حمید نوری در زمان اعدام‌ها، معاون قاضی مقیسه بود

در پنجاه و نهمین جلسه دادگاه حمید نوری، مهدی اصلانی زندانی سیاسی سابق به عنوان شاهد گفت که حمید نوری را که با نام مستعار «عباسی» در زندان گوهردشت کار می‌کرد، در دوران حبس از نزدیک دیده است و تاکید کرد که نوری در دوران اعدام‌های زندانیان سیاسی در سال …

خبر
سخن پدر جانبخش راه آزادى محمد تيمورى :نه ميبخشم نه فراموش ميكنم، مرگ بر قاتلين شهداى آبان

سخن پدر جانبخش  راه آزادى محمد تيمورى كه در ملارد آبان ٩٨ جان بر كف آزادى نهاد ، وى ٣٣ ساله متاهل و داراى فرزند بود: پدر ميگويد نه ميبخشم نه فرامرش ميكنم، مرگ بر قاتلين شهداى آبان

%d وب‌نوشت‌نویس این را دوست دارند: