بتول حسینی مادرجاویدنام بهنام محجوبی با حضور بر سر مزار فرزندش با وی به درد و دل نشست و خطاب به پسر جان‌باخته اش گفت: عزیز مهربانم امروز آمده ام پیش تو، تا بگویم که هنوز ظلم و ستم پابرجاست و مادران‌ و پدران دادخواه را به جرم دادخواهی خون فرزند زندانی می کنند

#بهنام_محجوبی، درویش گنابادی در زندان اوین بود که به‌دلیل مسمومیت دارویی و درپی تعلل در اعزامش به بیمارستان از سوی مسئولین زندان، سوم اسفند ماه ۱۳۹۹ در بیمارستان لقمان تهران جان خود را از دست داد.

تنها پسرم را به جرم عشق و اعتقادش با کلی شکنجه بقتل رساندید

خانم بتول حسینی خطاب به اژه‌ای می‌گوید که رئیس قوه قضاییه باید پاسخگوی خون فرزند من باشد.

مادر درویش زنده‌یاد بهنام محجوبی، درویش گنابادی که در زندان #جمهوری_شیطانی به قتل رسید، با انتشار پیامی ویدئویی خطاب به محسنی‌اژه‌ای، سرکرده «غوه غذائیه» خواستار پاسخگویی وی درباره قتل حکومتی فرزندش شد.

خانم حسینی در این ویدئو خطاب به ریاست «غوه غذائیه» می‌گوید: شما تنها پسرم را که جرمش عشق و اعتقادش بود مجازات کردید. من بتول حسینی مادر شهید درویش بهنام محجوبی هستم. مادر بهنامی که پس از کلی شکنجه و شوی تبلیغاتی، حتی پیکر بی‌جانش را از من دریغ کردید و به مامور بدرقه دادید و مامور شما در چشمان من نگاه کرد و گفت: ببین پسرت را چه قشنگ کفن کردیم.

مادر بهنام با اشاره به جاسوسی پسر مصطفی میرسلیم و اثبات همکاری وی با مجاهدین خلق و با توجه به آزادی مهدی میرسلیم با اعمال نفوذ پدرش گفت: چند روز است که یک سوال برایم پیش آمده. چرا پسر آقای میرسلیم که به گفته خود شما و با حکم اثبات شده او، که همکاری با مجاهدین خلق است، با اعمال نفوذ پدرش آزاد کردید، ولی بهنام من با اینکه نامه عدم تحمل حبس داشت و هیچ جرمی نداشت، زندانی کردید و بارها بهنامم را آزار دادید و گفتید آزاد می‌شود و حتی می‌توانی مرخصی درمانی بگیری. وقتی که از کرمان آمدم، حتی راهم ندادید و سفارش کرده بودید که مادر بهنام را راه ندهید.

بهنام من جرمی نداشت جز اعتقادش که به زندان انداختید. وقتی در زندان‌های شما، پرده از ظلم و فساد برداشت و حامی مظلوم شد او را شکنجه دادید و بارها به تیمارستان امین‌آباد بردید و آخر هم او را کشتید. شما ریاست قوه قضاییه باید جوابگوی من باشید.

پاسخی بگذارید

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.

%d وب‌نوشت‌نویس این را دوست دارند: