ما عیاران معیشت در ارتش پاسخ غارتگران را خواهیم داد.

این فیش های غارت شده حقوقی ماست. بی اجازه ما هر ماه از حقوقمان در ارتش کم می شود.از هرکه می پرسیم جواب نمیدهند. هیولای گرانی را به جان مان انداخته اندودستمزدمان را کم می کنند. ماهم پاسخ خواهیم داد.

این ها مشتی از نمونه خروتر غارتگری است که دزدان وفرماندهان سپاهی در ارتش ازحقوق ما می کنند. به چه حقی از حقوق ما کم می کنید وقتی که دلار را به ۴۲۰۰ رسانده اید وقیمت یک شانه تخم مرغ ۸ هزار تومن شده است. ما در زوز رستاخیز در کنار مردم هستیم خواهیم دید هر انکس که باد می کارد توفان درو خواهد کرد. موسوی دزد فرمانده سپاهی ارتش به تو می گوئیم. مراقب خودت باش روز حساب نزدیک است. اسلحه اتحاد وپیروزی در دست ماست. زنده باد عیاران معیشت !

از پیام های ارتشیان به خبر گر وصدای ارتش . صدای ارتش به دلیل معذوریت های داخل کشور این بخش از پیام ها را به خبرگر منتقل می کند.

چرا ما را غارت می کنید با کدام اجازه از حقوق ما کم میکنید .ما بدنه ارتش ۴۳۰ هزار نفریم وشما فرماندهان سپاهی ۱۰ هزار نفر، رودر رو خواهیم شد. ما ومردم کارتان را میسازیم . خواهید دید. اتحاد مبارزه پیروزی

من هم به عیاران معیشت پیوستم. پاسخ غارتگری شما ودزدی از فیش های ما سرب داغ در روز رستاخیز خواهد بود. ما ۴۰۰ هزار نفریم وشما فرماندهان غارتگر ۵ هزار نفر هم نیستید. عیاران معیشت در سراسر ایران اماده اند

 

پاسخی بگذارید

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.

ترجمه به زبانهای دیگر
%d وب‌نوشت‌نویس این را دوست دارند: