تحریم ها در مجلس نمایندگان امریکاپس از رای بالای سنای امریکا برای تحریم کامل سپاه پاسداران ف، مجلس نمایندگان امریکا هم با اکثریت مطلق ارای دنوکرات ها وجمهوری خواهان رای به به تحریم کامل سپاه پاسداران به عنوان یک نیروی تروریستی و خطر افرین در جهان  دادند. از نظر این نمایندگان اقدامات تروریستی ومسلحانه سپاه در داخل وخارج از ایران ، صلح جهان وارامش منطقه خاورمیانه را به خطر انداخته است، لذا با اعمال تحریمهای سنگین تر باید این نیروی تروریستی را متوقف کرد و به خانه اش باز گرداند.

ادامه
امروز، کنگره آمریکا (مجلس و سنا) در مورد متن نهائی تحریم های جدید علیه روسیه، کره شمالی و رژیم ایران به توافق رسیدند. این طرح که قبلا در سنا با 98 رأی موافق و دو رأی مخالف تصویب شده بود، چند هفته در مجلس معطل مانده بود زیرا کاخ سفید خواهان رقیق کردن تحریم ها علیه روسیه بود. در این طرح که بزودی به قانون تبدیل خواهد شد، سپاه پاسداران بعنوان یک سازمان و نهاد تروریستی شناخته شده و در نتیجه، پیامدهای بسیار مهم و منفی علیه سیاست های منطقه ای رژیم دارد و همچنین مانع جدیدی برای ورود سرمایه گذاران خارجی به اقتصاد ایران که تحت کنترل سپاه است ایجاد خواهد کرد. رژیم و سپاه و لابی های خارج از کشوری شان، مدتی است با تهدید های توخالی تلاش میکردند از تصویب این طرح جلوگیری کنند.

ظریف به امریکا امده بود تا با مقامات امریکایی به خصوص ترامپ دیدار کند، که ترامپ همه در ها را به روی او بست. ترامپ حتا حاضر نشد که فایل صوتی ظریف را هم گوش کند. لذا امدن ظریف تنها هدر دادن بیشتر سرمایه های ملی مردم ایران بود. چرا که سپاه پاسداران مانع هر توافقی شده است. وفرمانده اش جعفری تهدید پوشالی میکند که امریکا پایگاه های نظامی اش را به هزار کیلو متر دور تر ببرد. و این یعنی در جستجوی جنگ بودن و تنش ایجاد کردن.

ا31 تیر ماه ناو جنگی و هواپیما بر جرالد فورد هم به در یا ها امد تا قدرت جهانی دیگری را به رخ سپاه پاسداران بکشد. هیاهو گری سپاهیان اسلام بدون هیچ پشتوانه ای تنها به ضرر مردم خاموش ایران است که جرات ندارند مخالفت خود را با حضور سپاه در کشور های دیگر بیان کنند. هواپیما بر جرالد فورد

پاسخی بگذارید

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.

%d وب‌نوشت‌نویس این را دوست دارند: