محرومیت از درمان و ضرب و شتم رحمت الله پاکزاد, زندانی عقیدتی محبوس در زندان رجائی شهر

در ادامه اعمال فشار و شکنجه و تداوم محرومیت زندانیان محبوس در زندان رجائی شهر کرج از اعزام به مرکز درمانی خارج از زندان “

رحمت الله پاکزاد، زندانی سنی مذهب محبوس در زندان رجایی شهر کرج روز یکشنبه ۲۴ آذرماه در پی درد در ناحیه شکم به بهداری زندان مراجعه کرده و در آنجا توسط مسئولان زندان مورد ضرب و شتم قرار گرفته است. آقای پاکزاد طی دو ماه گذشته از درد شدید در ناحیه شکم رنج برده است. این زندانی پیشتر در تاریخ ۴ تیرماه از ناحیه کیسه صفرا مورد عمل جراحی قرار گرفته بود.

این زندانی عقیدتی سنی مذهب محبوس در اندرزگاه ۷ سالن ۲۱, زندان رجائی شهر کرج در پی احساس درد در ناحیه شکم و اعزام به بهداری توسط پاسدار بند اندرزگاه ۳ فردی بنام “ناصری” به شدت مورد ضرب و شتم قرار گرفت و کماکان وضعیت جسمانی وی وخیم گزارش شده است.

در تاریخ ۲۸ خرداد ماه ۱۳۹۸,  رحمت الله پاکزاد, زندانی عقیدتی سنی مذهب و در زمانی که وی در سالن ۲۱ اندرزگاه ۸ زندان رجائی شهر کرج بود به دلیل مشکلات گوارشی و روده به بهداری زندان رجائی شهر جهت درمان مراجعه کرده بود و پس از گذشت ۳۲ روز و ۶۴ بار مراجعه به بهداری زندان, در پی وخامت حال به صورت اورژانسی به مرکز درمانی خارج از این زندان اعزام شده بود.

رحمت الله پاکزاد, زندانی عقیدتی سنی مذهب, اصلیتی بلوچ و ساکن گنبدکاووس میباشد. وی از سوی شعبه ۲۸ بیدادگاه انقلاب تهران, به ریاست “محمد مقیسه” از بابت اتهام “اقدام علیه امنیت ملی”, ” تبلیغ علیه نظام” و “هواداری و همکاری با گروههای معاند نظام” به تحمل ۵ سال حبس تعزیری محکوم شد. پرونده این زندانی عقیدتی پس از ارجاع به بیدادگاه تجدیدنظر از سوی شعبه ۳۶ دادگاه تجدیدنظر استان تهران به ریاست قاضی “سید احمد زرگر” مورد بررسی قرار گرفت و رای صادره توسط دادگاه بدوی عینا تائید ش

پاسخی بگذارید

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.

%d وب‌نوشت‌نویس این را دوست دارند: