محرومیت کمال جعفری یزدی, زندانی سیاسی از حق درمان و مرخصی

خبر

ماموران زندان فشار را بر روی این زندانی سیاسی که در اندرزگاه۶ سالن۱ زندان وکیل آباد مشهد در حال سپری کردن دوران حبس تعزیری ۱۳ ساله خود است، بالا برده اند.
این زندانی سیاسی استاد دانشگاه مشهد و جانباز ۳۵ درصدی جنگ است و دچار نارسایی کلیه و مشکل اعصاب و روان و بیماری فشار خون می‌باشد.

روز جمعه ۹ خرداد ماه ۱۳۹۹, کمال جعفری یزدی, زندانی سیاسی محبوس در اندرزگاه ۶ سالن ۱ زندان وکیل آباد مشهد از دسترسی به خدمات پزشکی محروم است. این زندانی سیاسی علاوه بر این از حق مرخصی هم محروم است.

 روز جمعه ۹ خرداد ماه ۱۳۹۹, کمال جعفری یزدی, زندانی سیاسی محبوس در اندرزگاه ۶ سالن ۱ زندان وکیل آباد مشهد که درحال سپری کردن دوران حبس تعزیری ۱۳ ساله خود است علیرغم بیماری اعصاب و روان, نارسایی کلیه و فشار خون بالا از حق دسترسی به خدمات پزشکی محروم است.وی طی این دوران علیرغم توانائی در تامین وثیقه برای اعطای مرخصی در پی مخالفت مسئولان قضایی و اداره اطلاعات مشهد از این حق خود محروم شده است.

بدون دیدگاه

پاسخی بگذارید

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.

خبر
انفجاری مهیب در لوله های گاز رامشیر دو کشته و یک مجروح برجای گذاشت

پنجشنبه ۲۵ دیماه، همانطوریکه در ویدئو مشاهده می کنید، انفجار در لوله هاى گاز نزدیک روستاى «چم اسحاق» در نزدیکی شهر رامشیر دوکشته و یک نفرمجروح شدند. هنوز در باره علت این انفجار گزارشی منتشر نشده است.

خبر
پیام زندانی سیاسی پیروز منصوری در پاسخ به ادعای اعزام زندانیان به مراکز درمانی

در پی ادعاهای اخیر سخنگوی قوه قضاییه مبنی بر اینکه زندانیان به مراکز درمانی خارج از زندان منتقل می شوند، زندانی سیاسی پیروز (محمدعلی) منصوری طی پیامی به دروغ بودن این ادعا پرداخت و نوشت این ادعا «دروغی است که مرغ های پخته تاریخ را هم به خنده وا می …

خبر
مولود حاجی‌زاده یکی دیگر ازروزنامه‌نگارانی که به دلیل سوال درباره کشتار آبان به زندان محکوم شد

مولود حاجی‌زاده، روزنامه‌نگار در رشته توییتی نوشت: «برای اینکه نوشتم چرا در آبان ۱۵۰۰ نفر کشتید یکسال حبس گرفتم، برای اینکه گفتم چرا به هواپیما شلیک کردید، به جزای نقدی محکوم شدم، حالا دو سال حکم پرونده قبلی هم از تعلیق درآورده‌اند و بنا به اجرایش دارند.» مولود نوشت که …

ترجمه به زبانهای دیگر
%d وب‌نوشت‌نویس این را دوست دارند: