محسن غیاثی, از بازداشت شدگان تجمعات اعتراضی آبان ماه به بیدادگاه انقلاب پس از تفهیم اتهام با صدور قرار وثیقه ای به مبلغ ۱ میلیارد تومان, به زندان تهران بزرگ منتقل شد.

اعتراضات

محسن غیاثی, شهروند ساکن روستای دینار آباد از توابع شهرستان شهریار و از بازداشت شدگان تجمعات اعتراضی آبان ماه سالجاری پس از اتمام مراحل بازجوئی و تکمیل پرونده در مرحله دادسرا و اعزام وی به بیدادگاه انقلاب پس از تفهیم اتهام با صدور قرار وثیقه ای به مبلغ ۱ میلیارد تومان, به زندان تهران بزرگ منتقل شد.

طی روزهای گذشته, محسن غیاثی,که در جریان تجمعات اعتراضی آبان ماه سالجاری با عنوان اتهامی لیدر شماره ۱ این تجمعات اعتراضی و اغتشاش و سایر اتهامات مرتبط با این تجمعات اعتراضی  توسط ماموران امنیتی بازداشت شد پس از  اتمام مراحل بازجوئی و تکمیل پرونده در پی انتقال به بیدادگاه انقلاب و تفهیم اتهام به یکی از تیپ های زندان تهران بزرگ منتقل شد. دلیل بازداشت “محسن غیاثی” حضور در تجمعات اعتراضی بعنوان “لیدر شماره ۱” و “اغتشاش”, عنوان شده است.

بنقل از یک منبع مطلع  “در حالی که نیروهای امنیتی در دوران بازجوئی از محسن غیاثی با استناد به فیلمهایی که از وی در جریان برگزاری تجمعات اعتراضی آبان ماه سالجاری رکورد شده بود و بسیاری از این فیلمها از طریق دوربینهای کنترل ترافیک گرفته شده بود اتهامات بسیار سنگینی را به وی منتسب کردند و پس از اتمام مراحل بازجوئی در زندان اوین وی را به دادگاه انقلاب منتقل کرده و مورد تفهیم اتهام قرار دادند و قرار بازداشت وی تبدیل به قرار وثیقه ای به مبلغ ۱ میلیارد تومان شده و این در حالی است که خانواده محسن غیاثی توانائی تامین این مبلغ را ندارند و فرزندشان در حال حاضر در زندان تهران بزرگ محبوس شده است”.

لازم به ذکر است؛ “محسن غیاثی”, در تاریخ ۱۲ آذر ماه ۱۳۹۸, توسط ماموران امنیتی در حالی که در خیابان در حال تردد بود بازداشت شد. همزمان با بازداشت “محسن غیاثی”, برادر وی “محمود غیاثی”, هم توسط ماموران امنیتی جهت بازجوئی و چرائی عدم همکاری با آنها برای بازداشت “محسن” تحت بازجوئی قرار گرفت و پس از ۱ روز آزاد شد. ماموران امنیتی در جریان بازجوئی از “محمود غیاثی” , دلیل بازداشت و اتهامات برادرش را شرکت در تجمعات اعتراضی بعنوان “لیدر شماره ۱” و “اغتشاش”, عنوان کردند.

بدون دیدگاه

پاسخی بگذارید

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.

خبر
وضعیت کارگران بازنشسته ایران خودرو!

به گزارش خبرنگار پیام سندیکا، خواسته های بازنشسته های ایران خودرو چنین است: ١- صندوق بازنشستگی آینده ساز بسیار ناکارآمد و وضعیت بازنشسته ها به لحاظ درمان و مستمری ها بسیار افتضاح است. ٢- تعدادی از کارگران بازنشسته شده در شهریورماه، از پاداش قدردانی محروم شده اند و پاسخی از …

خبر
پیروزی های کارگران پروژه ای همچنان ادامه دارد!

به گزارش خبرنگار پیام سندیکا، طی مدتی که کمپین افزایش حقوق در اجرا بود، نامه هایی به نهادهای دولتی آماده و در تاریخ ۲۵ مرداد فرستاده شد از جمله قوه قضاییه. در این نامه ها که به امضای ۱۰۰۰ کارگر پروژه ای با کدملی ارسال شده بود آقای مازیار گیلانی …

خبر
تجمع مربیان پیش دبستانی اهواز و شهرستان ها در مقابل استانداری اهواز

نیروی پیش دبستانی نیروی با کیفیت مربی مظلومه از حقوقش محرومه دوشنبه ۵ آبان #نه_به_اعدام #قیام_نزدیک_است #نه_به_جمهوری_اسلامی #MansourOsanlou 🆔http://t.me/khabargar

ترجمه به زبانهای دیگر
%d وب‌نوشت‌نویس این را دوست دارند: