گروهی از زندانیان سیاسی سابق وجوانان خواهان ازادی محمد نظری شده اند. و می خواهند برای او توفان توئیتری بر پا کنند. محمد نظری ٩ خردادماه سال ١٣٧٣ از سوی مامورین امنیتی سپاه ابوذر  بوکان بازداشت و از آن زمان در زندان‌های ارومیە و رجایی #Nazarifreeشهر محبوس بودە است.

این شهروند کرد از سوی دستگاه قضایی حکومت ایران بە اعدام و سپس حکمش با یک درجە تخفیق بە حبس ابد کاهش یافت وی طی مدت ٢٤ سالی کە در زندان بودە است، از داشتن هرگونە حق مرخصی محروم بودە است.

بە گفتە محمد نظری ادارە اطلاعات ارومیە مانع درخواست وی برای آزادی مشروع می‌باشد و سال گذشتە با انتشار نامەای بە مراجع قضایی کرج نوشتە بود …

متن کامل نامە در پی‌ می‌آید؛

گویا بعد از گذشت نزدیک به ۲۳ سال، هنوز عقده ها و کینه های وزارت اطلاعات تمام شدنی نیست که با ارسال نامه به مراجع قضایی مانع از آزادی و یا انتقال به زندان شهرستان می شود و این جای تاسف دارد که قوه قضاییه ایران تبدیل به مامور بله قربان دیگر شده که هیچ اختیاری از خود ندارد و این باعت خجالت و شرمساری مسئولین قضایی ایران است. با اینکه طبق قانون خود نوشته من باید آزاد می شدم، اما به خاطر دل خوشی دیگران، مانع از اجرای عدالت می شوند.

محمد نظری ویاران

7 thoughts on “محمدنظری 24 سال در زندان است، برای ازادی اش کاری کنیم”
 1. تمام وسایل ارتباط جمعی ایرانی در جهان باید به هم بپیوندند ٬ همه کسانی که که با امکان و در ارتباطات بین ارگانهای ایرانی هستند در اگاهی دادن مردم تلاش کنند ٬در ایران ٬که در این زندانهای مخوف چه می گذرد و چه جمعیتی حتی اگر جان سالم به در برد هر روز به جمعیت معلو لین می پیوند د. این وظیفه همه و همه رسانه های نت هست که در سراسر جهان یک اتحاد جهان ایرانی به وجود اورند ..انعکاس اخبار کاری است بسیاربا ارزش ولی خواندن انها هرگز حرکتی ایجاد نمی کند….و بد بختانه می بینیم که بخش عظیمی در ایران هنوز ازاین وقایع بی خبرند و زندگی روزانه شان را ادامه میدهند در حالی که بخش عظیم دیگری ذره ذره در سلولها جان میدهند… بپذیریم و شروع کنیم برای ایجاد همبستگی اگاهی رسانی ..موفق باشید ..

  1. درود بر شما باد
   کاملا با شما موافق وهمراه هستیم.
   پیشنهاد های اجرایی خودتان را برای همکاری بدهید.
   با مهر واحترام

  2. موافقم . این پیام را مداوما باید به گوش همه رسانه های ازادی خواه برسانیم.

پاسخی بگذارید

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.

%d وب‌نوشت‌نویس این را دوست دارند: